Menu strony

Który element bielizny damskiej jest zazwyczaj niewidoczny, lecz ważne jest, żeby był komfortowy?

Tego typu składnik damskiej bielizny zwykle przykryty jest przez jakąkolwiek koszulkę. Jednak wiele kobiet chce, aby był komfortowy oraz dobrze się nosił. Przed jego kupieniem warto jest poznać parę zasad, żeby wybrać ten idealny.


Posiadamy tu na myśli biustonosz, jaki prawidłowo dobrany posiada olbrzymie znaczenie dla dobrej kondycji i kształtu biustu.
Elegancka


Na każdy biust znajdziemy idealny biustonosz (dodatkowe info), wystarczy wyłącznie nieco poszukać. Wydawać by się mogło, że jeśli nie jest widoczny spod bluzki, to nie jest ważny. Jednak nic w większym stopniu błędnego. Żadna bluzka nie będzie dobrze wyglądać, jeżeli pod nią będzie zły biustonosz (przykładowo o zbyt małej miseczce). Z tego powodu należałoby zadać sobie nieco trudu i poszukać odpowiedniego biustonosza dla swych piersi. Te niewielkie dobrze prezentują się w staniku typu plunge, który ma nisko zakończone fiszbiny na środku - zbierają one piersi oraz wypychają je do góry. Nie w każdym wypadku dla mniejszych piersi jest dobry push-up, ponieważ mimo, że piersi wyglądają na większe, taki fason spłaszcza piersi. Ponadto wkładka z silikonu może deformować biust i tworzyć w jego dolnej części wgłębienia.


biustonosz


Duże piersi ładnie prezentują się w biustonoszu zabudowanym, zakrywającym całe piersi. Są one cięższe oraz ważne jest ich podtrzymanie. Stanik mógłby mieć także przeróżne ramiączka. Mogą mieć one na przykład różną szerokość.

Jeżeli taka problematyka Cię intryguje, bez zwłoki kliknij ten link. Opublikowana w tamtym miejscu niezła strona (http://mengarnitury.pl/) na pewno również Cię wciągnie!

Ich obowiązkiem jest dźwiganie piersi, więc nawet przy większym biuście możesz zezwolić sobie na cienkie ramiączka. Miseczki w staniku nie mogą być za małe, gdyż to bardzo nieładnie się prezentuje. Do uprawiania sportu również mogłabyś wybrać właściwy stanik.
Powinien być miękki, ale musi prawidłowo podtrzymywać piersi. Kupując sportowy biustonosz zwracajmy uwagę na wariant tkaniny, z której jest uszyty. Idealne są oddychające i nie zatrzymujące wilgoci.
2019/03/01, 07:27