Menu strony

Dzianina wełniana jako delikatna, zwiewna, giętka, elastyczna tkanina

Rodzai i rodzajów surowców jest tyle, że jest możliwość się w nich zagubić jak w rzeczywistym gąszczu.


Dzianina to zazwyczaj jeden typ nici, który przetyka się sporządzając oczka.
dzianiny są z natury sprężyste i wiele ładniej dostosowują się do kształtów sylwetki. Odzież dzianinowa jest bardziej wygodna niż tkaninowa, nie powstrzymuje ruchów, wymaga mniejszej liczby cięć, ażeby odpowiednio leżeć na figurze. Dzianina (sprawdź naszą dzianinę futerkową) wełniana jest delikatna, zwiewna, plastyczna, elastyczna. Stosuje się ją do produkowania swetrów, rajtuz, czapeczek, szalików, skarpetek.


dzianina wełniana


Zabawki dla dzieci


Dzianiny wełniane to świetna propozycja na jesienną i zimową porę. Wełna podobnie jak cienka jak i gruba, płaszczowa wyrabiana z sierści różnych zwierzaków ma znakomite właściwości termiczne. Z takiego powodu charakteryzuje się ona niezwykłą renomą na całym świecie.

Kliknij ten link i sprawdź tutaj (https://www.casu.pl/) dodatkowe informacje na opisywany temat - one z całą pewnością Cię zaciekawią, zatem nie czekaj za długo:)

Swetry wykonane z dzianiny wełnianej są bardzo ciepłe, zezwalają dzięki temu na wygodne funkcjonowanie w czasie zimowym.


Prócz towarów o jednorodnym składzie występują też przeróżne mieszaniny. Do bawełny często dodaje się elastan, aby była w wyższym stopniu elastyczna, lub poliester, aby była bardziej odporna. By wełna była bardziej miękka, wykorzystuje się domieszki kaszmiru, bądź w kategorii niskobudżetowej, akrylu.
Trzeba także mieć na uwadze, że każdy rodzaj włókna jest w stanie być lepszej, albo gorszej jakości, toteż w sklepach znajdziemy i w miarę tani, i niezwykle drogi kaszmir, to samo dotyczy bawełny i wszelkich innych włókien. Nie ma dobrych i kiepskich materiałów, są tylko materiały porządnie i fatalnie dobrane do własnych wymogów.
2020/03/20, 07:38