Menu strony

Jak kupować markowe rzeczy w sieci w dobrych cenach i nie dać się oszukiwać?

W dzisiejszych czasach w sieci można dostać niemalże wszystko - korzystamy z tego tym chętniej, że zazwyczaj ceny oferowane przez sklepy online są znacznie niższe niż te proponowane przez sklepy tradycyjne.
okulary versace


Zwykle nie ma w tym nic nadzwyczajnego, gdyż koszty prowadzenia sklepu online są znacznie niższe, w związku z czym ich właściciele nie muszą naliczać tak dużej marży, jednakże niewątpliwie w internecie także można trafić na oszustów i są sytuacje, kiedy powinna zapalić Ci się czerwona lampka.


Unikaj aukcji internetowych


Klapy oddymiające


O ile zazwyczaj na wszelkiego rodzaju portalach aukcyjnych znajdziesz oczywiście najlepsze ceny i dostaniesz tam nawet okulary przeciwsłoneczne Gucci za połowę regularnej ceny, o tyle niewątpliwie to właśnie takich miejsc powinnaś się wystrzegać. Zazwyczaj na tego rodzaju aukcjach towary wystawiają osoby prywatne, wobec czego nie masz właściwie żadnej możliwości zweryfikowania tego, czy na pewno sprzedawany jest autentyczny towar i czy zamówione przez Ciebie okulary (rajsoczewek.pl/ray-ban-aviator) Chanel nie są przypadkiem podróbką. Jeśli już chcesz coś zamówić od osoby prywatnej, powinnaś poprosić o okazanie paragonu kupna danej rzeczy - jeżeli to naprawdę będą oryginalne okulary (www.rajsoczewek.pl/ray-ban) Chanel, z pewnością taki rachunek zobaczysz. Jeśli natomiast nie - i tak nie masz czego żałować.


producentów


Sprawdzaj certyfikaty
Jeśli sklep ma w swej ofercie na przykład okulary Versace, wtedy niewątpliwie na jego witrynie internetowej znajdziesz odpowiedni certyfikat i wszystkie niezbędne oznaczenia uczciwego sprzedawcy. Warto zapłacić nawet kilka złotych więcej żeby mieć gwarancję, że płacisz za autentyczne okulary Versace, a nie przykładowo za słabą podróbkę.
2018/06/19, 22:34