Menu strony

Formuj łydki, uda i pośladki

buty sportowe Reebok
Kobiety lubią zmiany. Zwłaszcza te na lepsze. Nie wiesz od czego zacząć? Formuj swoją pupę! Z pomocą przychodzi najnowsza, limitowana kolekcja butów EasyTone. Olśnij sylwetką, którą sobie wychodzisz!

Za pomocą innowacyjnej technologii Reebok zreformował walkę o pośladki. Długie spacery mogą być podwójnie skuteczne dzięki nieprzyzwoicie pracowitym butom. Przemierzasz kilometry dzwoniąc do przyjaciółki? Wykorzystaj to! Załóż buty EasyTone. Dzięki nim kształtujesz swoje nogi i pupę po prostu chodząc, dlatego rób to bez przerwy! Specjalna wkładka umieszczona w podeszwie zmusi Twoje mięśnie do działania. Uda, łydki i pośladki z każdym krokiem będą stawać się jędrniejsze.

To świetnie, że masz ochotę uzyskać zbliżone informacje na opisywany wątek, gdyż wchodząc na odsyłacz, poznajesz praktyczne wskazówki na podnoszone zagadnienie.

Spożytkuj siłę Twoich nóg! Zamień wyposażenie swojej siłowni na parę butów EasyTone!

Spodoba Ci się opływowy kształt butów EasyTone, ich łagodna linia i wyjątkowo kobiecy design. Na jego punkcie oszalał już cały świat! Modele z kolekcji EasyTone to obecnie najlepiej sprzedające się damskie buty sportowe w USA, Japonii, Skandynawii. Czas na Polskę!
W zależności od tego czy lubisz mocny i wyrazisty styl, czy wolisz delikatne, eleganckie barwy, możesz wybrać jedną z dwóch dostępnych wersji kolorystycznych. Zdecyduj się na czarny z akcentami różu lub markowy odcień champagne z koralowymi elementami.
Zadbaj o to, co w Tobie najlepsze, nie wkładając w to całej swojej energii. Pokochaj nowy wymiar chodzenia z Reebok EasyTone.
Na podstawie danych z: Reebok
2019/09/01, 18:05