Menu strony

Formuj łydki, uda i pośladki

buty sportowe Reebok
Kobiety lubią zmiany. Zwłaszcza te na lepsze. Nie wiesz od czego zacząć? Formuj swoją pupę! Z pomocą przychodzi najnowsza, limitowana kolekcja butów EasyTone. Olśnij sylwetką, którą sobie wychodzisz!

Za pomocą innowacyjnej technologii Reebok zreformował walkę o pośladki. Długie spacery mogą być podwójnie skuteczne dzięki nieprzyzwoicie pracowitym butom. Przemierzasz kilometry dzwoniąc do przyjaciółki? Wykorzystaj to! Załóż buty EasyTone. Dzięki nim kształtujesz swoje nogi i pupę po prostu chodząc, dlatego rób to bez przerwy! Specjalna wkładka umieszczona w podeszwie zmusi Twoje mięśnie do działania. Uda, łydki i pośladki z każdym krokiem będą stawać się jędrniejsze. Spożytkuj siłę Twoich nóg! Zamień wyposażenie swojej siłowni na parę butów EasyTone!

Spodoba Ci się opływowy kształt butów EasyTone, ich łagodna linia i wyjątkowo kobiecy design. Na jego punkcie oszalał już cały świat! Modele z kolekcji EasyTone to obecnie najlepiej sprzedające się damskie buty sportowe w USA, Japonii, Skandynawii. Czas na Polskę!
W zależności od tego czy lubisz mocny i wyrazisty styl, czy wolisz delikatne, eleganckie barwy, możesz wybrać jedną z dwóch dostępnych wersji kolorystycznych. Zdecyduj się na czarny z akcentami różu lub markowy odcień champagne z koralowymi elementami.
Zadbaj o to, co w Tobie najlepsze, nie wkładając w to całej swojej energii. Pokochaj nowy wymiar chodzenia z Reebok EasyTone.
Na podstawie danych z: Reebok
2018/07/12, 10:45