Menu strony

Faceci także powinni zadbać o własną aparycję!

Kobiety bardzo dobrze wiedzą, że o własną prezencję należy zadbać. No jakby nie patrzeć funkcjonuje w naszym kraju od zatrzęsienia zakładów fryzjerskich bądź gabinetów urody estetycznej. Jednakowoż z mężczyznami jest trochę inna sytuacja. A więc można śmiało powiedzieć, iż tacy mężczyźni, którzy potrafią zadbać o własny wygląd zewnętrzny, swoją aparycję, są w znaczącej mniejszości. Może to się niedługo zmieni, owe proporcje będą niejako zamienione, lecz na dziś dzień jest tak, że mężczyźni, którzy umieją zadbać o chociażby swój ubiór są w mniejszości.
krem do golenia
To w ogóle bardzo dobrze można dostrzec przechadzając się po polskich ulicach. Choć w sumie w innych państwach także jest zauważalne, że o ile panie dbają o siebie, no to z mężczyznami jest trochę gorzej. Podstawowe pytanie: czy w istocie to odpowiednie? W końcu jeśli nie przesadzimy zbytnio, nie jesteśmy tak zwanymi metroseksualistami, generalnie nie ma kłopotu.

Więcej treści

Ogól się z klasą

maszynka
Nie wiesz, jaki jest idealny podarek dla mężczyzny? Rzecz okazuje się banalna: porządny zestaw do golenia, który uczyni, że ta codzienna czynność będzie dawała mu dużo satysfakcji. Najlepiej jest na własną rękę skomponować taki zestaw.


Co w takim razie można zalecić takiemu facetowi, który pragnie bardziej elegancko wyglądać? Bardzo często regularne użytkowanie brzytwy (Zainwestuj w siebie właśnie dziś) jest niezbędne. Cóż, niestety nie każdemu facetowi jest do twarzy z brodą.

Jeżeli chcesz poznać większą ilość danych na opisywany wątek - znakomicie się składa, gdyż istnieje już pełna informacja (https://www.extremewear.pl/33-koszulki), którą możesz zobaczyć tu.

A więc - chociaż możemy sądzić, że nasz zarost jest OK, to jednakowoż prawda może być nieco brutalna...
Być może tak jest, lecz nikt nie mówi, że to standard. Jednak brzytwa i krem do golenia (Wypróbuj już teraz) muszą pójść w ruch, ponieważ bardzo często gładki zarost sprawia, iż jesteśmy lepiej wyglądającymi facetami. Zresztą nie możemy zapominać, że przecież broda tak jakby postarza, co w pewnym wieku jest przeszkadzające. Generalnie można tego typu porady ignorować, lecz fakty są takie, iż bez wątpienia broda nie we wszystkich przypadkach pasuje. Można zaryzykować twierdzenie, że jeżeli nam owa broda pasuje, nie ma najmniejszego problemu. Jeśli jednakże chcemy podobać się kobietom, powinniśmy podejść do tematu swojej brody z nieco większym zrozumieniem. A przecież chcemy sympatycznie wyglądać!

krem do golenia
Zatem: nareszcie skończmy z tymi beznadziejnymi stereotypami według których wyłącznie kobiety powinny dbać o siebie. Skoro ludzie są równi, trudno sądzić, że nawet widok mężczyzny u kosmetyczki jest niewskazany.
2020/03/23, 07:36