Menu strony

Black Fashion na wiosnę

Black Fashion na wiosnę
Boho styl, romantyczny tabor, współczesna Carmen – taki motyw przewodni w stylizacjach na wiosnę/lato 2012 proponują domy mody i światowi projektanci. Falbany, koronki, zmysłowa czerń i bogata biżuteria – to elementy, na które warto postawić. Diva proponuje czarno-złotą kolekcję Black Fashion.

Dolce & Gabbana czy Emilio Pucci na wiosnę i lato promują tajemniczą stronę kobiecej natury. W zaprezentowanych przez nich kolekcjach kluczową rolę grają także wyraziste ozdoby i dodatki. Dla miłośniczek stylu boho i biżuterii diva proponuje kolekcję Black Fashion, utrzymaną w tej modnej stylistyce.

Black Fashion na wiosnę

„Kolekcja Black Fashion stale dostępna jest w naszych sklepach. Króluje w niej oryginalne i odważne wzornictwo, a kolorem przewodnim jest czerń, okraszona złotymi elementami. To idealna biżuteria na wieczór. Sprawdzi się także w codziennych stylizacjach, szczególnie jeśli chcemy podkreślić tajemniczą stronę naszej natury” – mówi Magdalena Depczyńska, Head of product marki diva w rejonie Europy Środkowo-Wschodniej.

Styl boho preferuje duże kolczyki, pióra i sporą ilość łańcuszków. Do tego mix złota i czerni, który dodaje szczypty tajemniczości. Tej wiosny odkryj swoją dziką naturę!

Więcej informacji o kolekcji na nowej stronie www.divapoland.pl
Na podstawie danych z: 38PR
Wprowadził: Pola Chrobot
2012/03/12, 11:15