Menu strony

Pogadanka o obecnej modzie. Którym sposobem to co damskie stało się również męskie?

Pogoń za modą doprowadza czasami do kuriozalnych momentów. Niemało person w dzisiejszych czasach nie może się uporać z faktem, iż moda męska niesłychanie zniewieściała, a stroje kobiet stała się tak ofensywna. A wszystko rozpoczęło się od podkultur. Skejci, skini i wszyscy inni próbowali przekraczać granice. To oni użyli wśród swoich uniwersalne ciuchy, przez które w dużej liczbie przypadków dziewczyny stają się podobne do facetów.

mężczyzna w jeansach
Często nie można bez zdjęć ocenić czy owe rurki Lee są męskie czy dla kobiet. Choć może to nie wybitnie dobry pomysł, gdyż te spodnie bywają podobnie w wersjach dla puszystych. Jednak wtedy to jednak wciąż są rurki lee. Później przeniosło się to również na koszule oraz ogólnie do sporej części asortymentu. Gdy chodzi o koszule to możemy powiedzieć, że to trudny temat - rurki lee cenowo są spoko. Wielu mężczyzn, pomimo wielu próśb swoich kobiet nawet nie ma zamiaru się zbliżać do takie asortymentu. Koszula często ma swój wzór w przyszłości, gdyż przeważnie wraca się do standardu. Oczywiście kilka kwiatowych koszul podobnie weszło na stałe do stylu miast, ale wciąż nie bywa tak popularne jak inne opcje. Tak samo trudno jest przy dodatkach. Mężczyźni coraz częściej dobierają je samodzielnie. I dzięki temu zdarzają się problemy w stylizacjach. Przykładowo chusty albo fulary. Uważajmy głównie na te kolejne, gdyż w przewadze przypadków są one błędnie tak opisywane. Uniwersalnymi butami stały się także rockowo-metalowe glany. Popularność zdobywały przez wiele lat i wiele koncertów. Z akcesoriów uniwersalny stał się podobnie kapelusz. Zazwyczaj leży on tak samo dobrze na kobiecie i facecie.


Więcej treści

Najnowsza kolekcja Maxi Quelle

moda XL
To już czas na nową kolekcję Maxi Quelle! Na blisko 120 stronach zaprezentowano kolekcje pokazujące, że nawet w rozmiarze XL można wyglądać modnie. Najnowsze trendy w wygodnych i tuszujących niedoskonałości formach. A te kolory… Na dodatek wszystkie rozmiary od 44 do 54 w jednej cenie! Poczuj już dziś powiew wiosennych trendów.

dżinsy
Dzięki temu wiele kobiet podkradało te nakrycia głowy swoim facetom, a oni już go im ofiarują. Rzecz jasna te z rondem są zarezerwowane tylko dla pań, jednak nie tym razem o nich mowa. Również okulary stały się całkowicie obojętne. Nawet częściej wyglądają one uniwersalnie dla całej rodziny - Denim Base. Tu ważny jedynie jest tylko rozmiar i wygląd. Są one koniecznym letnim wynalazkiem dla każdego. Miejmy na uwadze, by wszystkie części nam się dograły. Może brzmi to kobieco, ale niemało person nie zdaje sobie sprawy w jaki sposób dobierać ubrania do siebie i swojej sylwetki.
2020/11/19, 07:32