Menu strony

Damska biżuteria - jak wybrać?

Nie ulega wątpliwości, iż biżuteria damska powinna zwyczajnie odpowiadać preferencjom konkretnej kobiety, a więc jej urodzie albo stylowi.


Jeśli mężczyzna jest w stanie bezbłędnie określić te elementy składowe, nie powinien mieć zbyt wielu kłopotów z wyborem należytej biżuterii dla swej damy.


oferta


Nie zawsze modne biżuteryjne dodatki będą dobre dla danej damy. Gdy uwielbia ona drobniutkie pierścionki czy delikatne naszyjniki i w takiej biżuterii czuje się znakomicie, nie przypadną jej do gustu olbrzymie kolczyki oraz wisiory. Można więc śmiało oznajmić, iż podążanie za modą w sferze biżuterii nie jest idealnym posunięciem. Biżuteria powinna ozdabiać damę i być integralnym elementem jej unikalnego stylu bycia a także ubierania się. Precjozów nie warto zakładać przypadkowo, ale warto przemyśleć Wybór kolczyków, pierścieni, czy łańcuszków, by razem z fryzurą, makijażem jak też strojem tworzyły efektowną całość. Za każdym razem przed kupnem biżuterii trzeba zestawić ją z stosunkami ciała damy oraz przetestować, czy nie będzie ona ani za duża, ani nadto mała.


kalesony


Więcej treści

Jak dobrać biżuterię na podarek?

kalosze
Nie ulega wątpliwości, iż biżuteria damska musi odpowiadać upodobaniom danej pani, a więc jej urodzie czy temperamentowi.


Jeżeli mężczyzna jest w stanie określić te części składowe, nie powinien mieć zbyt wielu problemów z doborem stosownej biżuterii dla swojej damy.


naszyjniki


Istotne jest zachowanie jednorodnego stylu. Jeśli kobieta osobiście wybiera ją dla siebie, raczej nie powinna mieć kłopotu z dopasowaniem jej do swego gustu. Po prostu powinna się wtenczas inspirować intuicją, a wszystko pójdzie dokładnie w taki sposób, jak sobie zaplanowała.
1 2