Menu strony

Dla nikogo nie jest tajemnicą, iż mężczyźni bywają wzrokowcami

To jest potwierdzone i sprawdzone. Ich spojrzenia stale podąża za modnie odzianymi dziewczętami, które potrafią podkreślić własne zalety właściwym strojem i co tu więcej mówić - odsłonią strojem co nieco.
trampki


spódnice


Co ściąga na nas męskie spojrzenia? Drogie panie, nie skrywajmy, że na panów w największym stopniu działają krótkie spódnice - łącze - i sukienki. Nic tak bowiem nie dodaje sylwetce takiej lekkości jak one. panowie nie potrafią nie obrócić się za dziewczętami ubranymi w takie spódnice czy sukienki - jeżeli do tego założymy również buty na wysokim obcasie, mężczyźni są zachwyceni. My doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, z jakiej przyczyny więc tak ochoczo zakładamy spodnie i niepodkreślające sylwetki sweterki? Przecież spódnice (rekomendują nas) całkiem śmiało można nosić i również jesienną porą. Doskonale przecież wyglądają w zestawieniu z kurtką czy płaszczem. A w domu, czy tutaj nie niewskazane jest się bardziej postarać o taki ubiór, który wpadnie w oko naszym partnerom? To naprawdę niewiele, a zobaczycie, iż Wasi partnerzy na nowo będą Was zdobywać. Narzekamy czasami, iż panowie po latach związku nie starają się jak wcześniej. A my jesteśmy bez winy w tym momencie? My kobiety przecież również mniej się staramy, by nasz mężczyzna wodził za nami oczami. To my niestarannie wkładamy na siebie to co jest pod ręką. Kochane dziewczęta, najwyższy czas to zmienić.
Krótkie spódnice lub też sukienki za każdym razem w takim przypadku okazują się bardzo pomocne.


Zdobywajmy siebie od początku każdego dnia. Miłymi gestami, pełnymi pożądania spojrzeniami - tak rzeczywiście może być nawet po wielu latach związku, ale starać się muszą obie strony.
2018/09/24, 14:55