Menu strony

Nieco o modnych ubiorach i o ekonomii

W naszym rozwijającym się coraz to intensywniej kraju drogi ekspresowe buduje się dzisiaj aż furkoce. Nic to iż od zaczęcia budowy przez niemałą część czasu z drogą ekspresową blisko mego miejsca zatrudnienia nic się nie działo, a wspomniana służyła za luksusowy spacerniak dla kobiet z maluchami.
odzież
W tym pośpiechu o charakterze ślimaka popularny staje się znowu zapomniany już cokolwiek PRL. Rzecz jasna nie idzie o powroty do praktyk władania z tamtego okresu, ale raczej o modę. Znane stają się książki o owym okresie. Otwierane są restauracje które w nazwie posiadają albo bezpośrednio nazwę PRL czy odwołania do PRL-u, jak na przykład do Fiata 126p czy innego symbolu owego czasów.

Więcej treści

Z jakiej przyczyny warto kupować ubrania używane? Czy ich jakość jest doskonała? Co należy wiedzieć?

sklep z odzieżą używaną
Branża trendów to nie tylko najnowsza odzież ze sklepów ze znaczniejszej półki – to również odzież drugiego obiegu. Hurt tego rodzaju odzieży w obecnych czasach staje się coraz popularniejsze.


Najbardziej jednak widać taki trend w modzie. Niczym w czasach młodości mych rodziców, modne dziewczę ubiera się w używane fatałaszki pochodzące z Zachodu. Ongiś, 30 albo 40 lat temu podobne postępowania były powodowane - łagodnie powiedziawszy - niedostatkiem propozycji lokalnych fabrykantów.
1 2