Menu strony

Kolekcje bielizny na zimę i wiosnę

Gorset damski firmy Tessoro
Istnieją takie elementy ubioru, których najczęściej nie pokazujemy wszystkim. Ujrzeć je na nas mają pozwolenie jedynie bliscy. Lecz to nie sprawia, że nie trzeba patrzeć na najnowsze trendy albo zdobywać je byle jak.

Szlafroki też umieją być jazzy, mimo że nie chodzimy w nich na ulicach. Ale widzi nas w nich chłopak, zatem warto wyglądać w takiej odzieży pięknie.

Dziś silnie są w modzie gorsety damskie lub po prostu powiększone w dół biustonosze. Widać gołym okiem wśród najnowszych kolekcji, że w modzie jest połączenie wyzywających motywów i wygody. Powrót zaliczają klasyczne i geometryczne konstrukcje. Jeśli chodzi o kolory zwyciężają mocno czerń i biel.

Ciekawą propozycję odzieży do "łóżka" (wyzywające piżamy) pokazała Victoria’s Secret. Ochrzczono ją Sexy Little Fantasies i w zasadzie to wyjaśnia wszystko o propozycji tej marki. Odzież nocna dla pań przybiera tu ciekawe konwencje – jest strój seksownej pani oficer, żołnierki i ponętnego króliczka. Dyktatorzy z Victoria’s Secret chcą wywołać w parach uczucia, które może już zniknęły. Świetnym środkiem jest posłużenie się erotycznymi fantazjami. Przecież mało który mężczyzna nie ucieszy się na widok pani w frywolnym stroju, w miejsce zwyczajnej koszuli nocnej. A niewiasta przecież uwielbia czuć się kimś seksownym, to niezaprzeczalne.

bielizna nocna

Koszule nocne w tym sezonie też muszą być sexy. Jazzy są zwiewne i uwypuklające plusy kobiece, a równocześnie zupełnie proste i najlepiej w tonacji monochromatycznej. Spanie w koszuli nocnej musi okazać się zarazem komfortowe i rozbudzające zmysły. Łóżko przecież to nie jedynie miejsce relaksu, lecz też wielkiego zjednoczenia pary.

To, co doceniane w środowisku fachowych projektantów mody, nie zawsze staje się lubione wśród ludzi. I przeciwnie. Widać to po tym, jaką popularność znalazły nad Wisłą leginsy, wbrew temu, że nie są składnikami najbardziej znanych kolekcji. Nie pojawiają się również na jesiennych pokazach i w Internecie.
2018/07/12, 08:54