Menu strony

Z jakich materiałów mogłyby zostać wykonane obrączki oraz czy mogą być one trwałe?

W życiu każdego mężczyzny przychodzi taki moment, kiedy zapoznaje swoją drugą połówkę i chce z nią spędzić pozostałą część swego życia. Aby tak było, powinien m.in. kupić jej kwiaty i w bardzo romantycznych okolicznościach poprosić ją o rękę.


Potem powinien się udać do salonu złotniczego i dobrać odpowiednie obrączki.


obrączki sklep


Ich kształt, wielkość czy też konkretny materiał, z którego są wyprodukowane to sprawa indywidualna. Oczywiście kandydat na męża mógłby liczyć na pomoc złotnika, który mógłby zaproponować różne odmiany złotego kruszcu, pallad czy też tytan. Oczywiście najbardziej popularne jest złoto, gdyż mogłoby ono posiadać różne kolory (np. żółty, czerwony czy biały) i jest bardzo solidne. Obrączki takie występują w różnych próbach, np. najbardziej popularna jest próba 585, ale może być ona większa (np. 750) lub mniejsza (333 czy też 375). Jeśli chciałbyś zakupić tego typu obrączki - e-sentiell.com/pol_m_Bizuteria-Srebrna_Pierscionki-srebrne_Obraczki-478.html - sklep jubilerski z pewnością posiada ich duży wybór. Poza tymi stworzonymi ze złota, niezwykle znane są też obrączki srebrne. Niestety jest to bardziej miękki metal, co powoduje, że jest w mniejszym stopniu trwały. Z tego też powodu najczęściej używa się go w wypadku produkcji obrączek przyjaźni. Najczęściej używaną próbą obrączek srebrnych jest próba 925.


Więcej treści

Jakie ubrania należałoby nabyć na lato?

Nowa kolekcja House

Wielkimi krokami zbliża się do nas najcieplejszy czas w roku. Pora letnia bezsprzecznie jest dla większości z nas idealną okazją, aby wreszcie po długim chłodnym czasie odkryć trochę ciała i zaczerpnąć kąpieli słonecznych. W tych miesiącach zarówno nasze garderoba obligatoryjnie musi ulegnąć zmianie. Aspekt ten bez wątpliwości dotyka kobiety, które pragną wtedy wyglądać niepomiernie atrakcyjnie, by przyciągać męski wzrok. W związku z tym zwyczajem, w kobiecej szafie obligatoryjnie muszą znaleźć się modne ubrania. W tym sezonie bezsprzecznie wyjątkowo popularne będą skromne odzienia, wykonane z przyjemnych i równolegle atrakcyjnych dla oka materiałów.


Dla niektórych ludzi pewnym zaskoczeniem mógłby okazać się fakt, że najdroższym surowcem wykorzystywanym do produkcji pierścionków (pierścionek ceramiczny - https://www.bizuteriaperlei.pl/kategoria/pierscionki-ceramiczne) ślubnych jest nie tyle złoto, co platyna. Jej odcień jest zbliżony do srebra. Istotne w przypadku tego tworzywa okazuje się być to, że jest to materiał antyalergiczny.


Jego masa jest większa od pierścionków ślubnych wykonanych ze złotego kruszcu, co w połączeniu z ich większą trwałością powoduje, że platynowe obrączki (niezależnie czy próby 950, czy 600), są stosunkowo drogie. Następnym uznawanym przez jubilerów oraz ich klientów surowcem jest tytan, który cechuje się dużą wytrzymałością. Obrączki z niego są niezwykle wytrzymałe na wszelkiego rodzaju zarysowania.
2018/06/26, 07:20