Menu strony

Parę słów o brodach – w jaki sposób golić, jak pielęgnować, niczym stylizować?

Brody to w ostatnich miesiącach prawdziwy hit sezonu. Coraz nagminniej możemy zetknąć na ulicy panów, jacy na pielęgnację swojej brody są w mocy przeznaczyć rzeczywiście dużo okresu. Szczególnie w wielkich miastach olbrzymią popularność zdobyły specjalne firmy, do których udają się mężczyźni w celu właściwego wystylizowania brody albo jej przycięcia.
Trzeba jednakże przyznać, iż będzie tą wizyta, szczególnie w salonach, które zdobyły spore uznanie wśród klientów, może okazać się jednakże sporym wydatkiem dla portfela.


kosmetyki męskie


W związku z takim, że mężczyźni, jacy noszą tak modny ostatnio, obfity zarost, inwestują jeszcze często w specjalne kosmetyki przeznaczone do wykorzystywania w pielęgnacji brody, wszystkie zabiegi powiązane z owłosieniem na twarzy mogą okazać się naprawdę dość kosztowne.


Bielizna na Walentynki od RESERVED


Kobieta w sukience


Czy da się zniwelować te koszty i samodzielnie zadbać o brodę? Jak to zrobić? Wiele porad o tym, jak golić (polecamy masz więcej pytań?) brodę czy niczym dbać o obfity zarost powinniśmy uzyskać z Netu lub ze specjalistycznych czasopism. Mnóstwa zwłaszcza młodych chłopaków wiedzę na ten temat czerpie także od starszych kolegów, rodzeństwa lub rodzica.


Trzeba stwierdzić, że golenie brody będzie o dużo prostsze aniżeli staranne przycinanie obfitego zarostu, jednak mnóstwa mężczyznom dosyć długa broda zupełnie pasuje.

Myślisz, że masz pytania? (http://www.wonia.pl/dekoracje-w-odcieniach-zlota/) W takim razie śpieszymy poinformować Cię, że w każdej chwili możesz do nas pisać. Z chęcią zareagujemy na każdą opinię.

Biorąc pod uwagę ostatnie trendy trzeba się czasem pomęczyć, by wyglądać rzeczywiście niczym modny mężczyzna. Wielu mężczyzn decyduje się na taki wygląd nie ze powodu, iż podoba im się taki wizerunek, a z uwagi na to, iż mogą się oni dzięki brodzie mocniej spodobać kobietom.


Oczywiście, jeśli zdecydujemy się już na zapuszczenie brody, warto skorzystać z kosmetyków, które powodują, że zarost nie będzie zarówno sztywny. Znacznie więcej mężczyzn wykorzystuje te produkty w codziennej pielęgnacji.


Przycinanie brody również nie stanowi kłopotu, skoro posiadamy lusterko i warto oświetlone wnętrze.


Więcej treści

Kolagen na wakacjach

Kolagen na wakacjach
Podczas lata cieszymy się urokami słońca, niestety piękna opalenizna nie będzie po nim jedyną pamiątką. Zawarty w naszej skórze kolagen, który w znacznej mierze chroni nas przed szkodliwym wpływem promieni UV, podczas intensywnych kąpieli słonecznych często ulega uszkodzeniu. Na szczęście istnieją metody, aby pobudzić organizm do jego produkcji.


Ciągle można to robić na zasadzie prób i błędów, a jeśli nie wyjdzie – całkowicie usunąć zarost. To, niczym golić brodę, będzie dosyć oczywistą sprawą i zdecydowana wiele mężczyzn nie ma z tym problemów.
2020/01/14, 07:26