Menu strony

Fascynujący lot dronu, cudowne filmy oraz fotografie zapewnia niewielkie urządzenie DJI Phanton z prostą obsługą kierowania

To najlepszy tak malutki, z wieloma wirnikami quadrocopter, pionowego startu firmy DJI, przeznaczonym do kręcenia filmów z powietrza. Posiada o wiele zwiększoną baterią i wytrzymałość na czynniki pogodowe. Prócz modnego wyglądu, urządzenie posiada zintegrowany system autopilota Naza-M oraz GPS, pozwalający na solidną oraz dokładną charakterystykę nadzorowania lotem.

Dron
Multikopter posiada poświęcany kontroler R/C. Parametry lotu i jego funkcje zostały zaprogramowane, sformatowane i dostosowane przez konstruktorów DJI, zatem DJI Phantom jest gotowy do zapoczątkowania lotu natychmiast po zakupie przez użytkownika. Prostota i czytelność obsługi, zaawansowana technologia czy też równowaga lotu powodują, że filmowanie z powietrza stanie się rozkoszą - polecana strona.

Quadrocopter jest niesamowicie prostym urządzeniem do sterowania lotem. Na dodatek jest bardzo lekki, ponieważ ma tylko 1 kilo. A za sprawą niedużych rozmiarów jest łatwy w ustawianiu i przygotowaniu do lotu, a też w przewozie, gdyż można go wozić w walizce celowo przygotowanej oraz przewidzianej do tego modelu dronu. Wyposażony w nowoczesną kamerę GoPro HERO zezwoli dostać niesamowity obraz z lotu ptaka - dron z kamerą GoPro Hero.

GoPro HERO to kamera stworzona do sportów ekstremalnych, w związku z tym jest przede wszystkim trwała, pewna czy też odporna na wszelkie czynniki atmosferyczne. Posiada również wodoszczelną obudowę. DJI Phantom zawiera system GPS, jaki umożliwia zatrzymać dron w powietrzu, a również w wypadku utraty sygnału z pilotem R/C, na bezobsługowy powrót na miejsce startu. Quadrocopter posiada baterie o mocy 5200 mAh, co umożliwia na 25 minut fantastycznego lotu. Bateria ta ma także wskaźnik ładowania, co ułatwia zaplanowanie lotu.

Jeśli zaciekawił Cię ten tekst, przeczytaj inne informacje na ten temat. Najlepiej sprawdź sam wesele sopot, znajdziesz tu analogiczne wiadomości.

Quadrocopter został utworzony z eksploatowaniem najnowszej technologii.


Więcej treści

Nikon-lampy błyskowe

Gdy kupujemy sprzęt fotograficzny, to musimy pamiętać o tym, że będziemy musieli wydać dużo pieniędzy. To nie są tanie sprzęty. Jeżeli na przykład mamy kupić lampy błyskowe nikon, to należy pamiętać, że jest to wydatek.
2019/11/22, 07:11