Menu strony

W co się ubrać na zimę? Nieodzowne elementy zimowej garderoby

Nie każdy przepada za zimą. Za oknami szczypie mróz, trzeba odśnieżać podjazdy, odmrażać szyby w samochodach oraz nie zapominać o ciepłym ubraniu. Z każdym sezonem dobrze jest wzbogacić swoją garderobę o nowe obuwie, płaszcz lub kolorową czapkę, która da nam chociaż trochę uśmiechu w te zimne, ciemne wieczory. Jest parę elementów garderoby, jakie są niezbędne, jeżeli nie chcemy szybko złapać przeziębienia.

Płaszcze damskie
Pierwszy z nich to porządne, ciepłe obuwie - sprawdź ceny na Nie można decydować się na najtańsze buty – to prawda, iż ich cena kusi, ale pochodzimy w nich miesiąc albo dwa, góra jeden sezon, a koło lutego już niewątpliwie będą kiepsko się prezentować. Odpowiednie obuwie zrobione jest ze skóry, w ich wnętrzu znajduje się stosowne ocieplenie, a ostatnim elementem jest gruba podeszwa. Kozaki damskie na szpilce również się nie sprawdzają, szczególnie gdy trzeba szybciej podbiec do autobusu, a oblodzony chodnik jeszcze nie został posypany piachem. Na płaskiej podeszwie też można znaleźć zwracające uwagę modele obuwia. Jeśli nie możemy obejść się bez obcasa, zimą wybierajmy koturny albo mocniejsze, bardziej stabilne słupki.

Po drugie kobiety przepadające za sukienkami powinny chociaż czasami zmienić je na spodnie, w głównej mierze gdy wychodzą na spacer wieczorem, a za oknem panuje ujemna temperatura. Rajstopy na ogół nie są tak ciepłe, z tego powodu można łatwo zmarznąć, rano natomiast obudzić się zakatarzonym. Panowie również powinni decydować się na spodnie (zobacz spodnie męskie jeans duże rozmiary) z grubszego materiału, który nie robi się sztywny pod wpływem zimna. Będzie dużo cieplej oraz przyjemniej stać, na przykład gdy będziemy musieli zaczekać parę minut na przystanku bądź pozbyć się lodu z szyb samochodu stojącego przed domem. Trzeba też pamiętać o puchowej kurtce, najlepiej z kapturem - płaszcze damskie.


Więcej treści

Wiosenne trendy w modzie kobiecej, jakie każdorazowo się sprawdzają.

Moda damska
Jak wiadomo, w modzie co sezon pojawia się coś odmiennego. Nie znaczy to jednak, że niektóre trendy nie są nadal trendy, gdyż są takie style, jakie są szanowane i dobierane przez kilka lat. Z tego względu także wiosenne trendy w modzie damskiej, jakie każdorazowo się sprawdzą są czymś, czego podważyć nie można.
Można też zakupić płaszcze damskie zimowe bądź męskie, tak samo jak kurtka z kapturami, aby w razie niespodziewanej zamieci mieć czym dodatkowo okryć głowę. Kaptur zawsze się sprawdza oraz w odróżnieniu od czapki można go włożyć nawet na precyzyjnie ułożoną fryzurę.

Tak ubrany powinieneś bez żadnego przeziębienia przetrwać całą zimę. Naturalnie pamiętaj o dodatkach, czyli o czapce, rękawiczkach oraz szaliku, a dla zdrowotności łykaj każdego dnia witaminę C. Dodatkowo poprawi twoją odporność.
2020/05/29, 07:21