Menu strony

W jakim miejscu odnaleźć najpiękniejsze sukienki i co brać pod uwagę decydując się na ich kupno?

Kiedy przychodzi okres wiosenny, przychodzi też czas na wesela. Jest to idealny moment, aby ubrać się w eleganckie ubrania, w piękne szpilki czy połyskującą biżuterię.


vintage


Kto mówi, że jedynie panna młoda powinna lśnić w ten dzień?


Więcej treści

Wszyscy kochamy piękne ubrania, na nieszczęście nie zawsze stać nas na kupowanie nowych oraz kosztownych ubrań

outlet hurt
Jeżeli uwielbiamy stosunkowo często wymieniać garderobę i kupować nowe sukienki, koszule albo marynarki, a nie mamy dostatecznie dużo pieniędzy, żeby w każdym miesiącu regularnie wydawać wypłatę w butikach z odzieżą, to należy pomyśleć nad tym, czy nie nabywać ciuchów używanych.


Pewne osoby mogą myśleć, że odzież używana bywa kiepskiej jakości.


Obecnie najbardziej modne są sukienki pastelowe. Subtelne odcienie, zamglone kształty czy wzory bajecznych kwiatów wprowadzą każdego w romantyczny nastrój, a do tego prezentują się urzekająco na jakimkolwiek typie urody. Doskonała na wesele mogłaby okazać się sukienka w kwiaty, jakich w bieżącym roku jest w sklepach niezwykle dużo. Dobierając sukienkę musisz wziąć pod uwagę to, jakim typem kolorystycznym jesteś. Po pierwsze musisz wiedzieć czy jesteś typem ciepłym czy zimnym. Ponadto powinniśmy przygotować folię dwustronną srebrno-złotą. Następnie trzeba usiąść przed lustrem w pobliżu okna, najlepiej przy świetle dziennym. Trzeba przykładać barwy i śledzić czy też przy jakimś wyglądamy bardziej promiennie czy niewyraźnie. O pomoc w każdym wypadku mogłabyś prosić kogoś z rodziny.


Kiedy znasz już swój rodzaj urody, możesz korzystniej dobrać kolory sukienek, w jakich będziesz się prezentować korzystnie. Dobierz te, w jakich wyglądasz świeżo, a unikaj takich, jakie podkreślają przykładowo jakieś przebarwienia. Jeśli przekonasz się, że jesteś tak zwaną "wiosną", to wybierz barwy kojarzące się ze świeżymi kwiatami, czyli intensywne, świeże. Jest to soczysta zieleń czy też jasny fiolet.


Jeżeli jesteś "latem" pasować będą dla Ciebie letnie kolory takie jak: niebieski czy też róż. "Jesień" to kolory ziemi, czyli zgniły zielony czy też brąz. Natomiast "zima" to biel czy czerwień. Każdy rodzaj urody znajdzie zapewne coś dla siebie.
2018/09/24, 07:16