Menu strony

Kobiety w stylu BGN

sukienki BGN
Kobieta BGN uwielbia podróże, dzięki którym rozwija się, poznaje kultury i ludzi. Dobrze czuje się zarówno w europejskich stolicach mody: Paryż i Londyn, jak i w bardziej odległych, egzotycznych przestrzeniach Tokio. Jest przy tym elegancka, niezależna i nowoczesna. Posiada niepowtarzalny styl i jest przeciwna jednorodności.

Można ja spotkać na Champs Elisee popijającą kawę w uroczej kawiarence – jej tajemnicze spojrzenie przykuwa uwagę. Ma na sobie stylowe i szykowne ubrania z materiałów najlepszej jakości: satyna, koronka, jedwab. Stawia na elegancką klasykę, przełamaną zaskakującym szczegółem. W bladoróżowej sukience odwiedza Centrum Pompidou, a małą czarną wkłada na romantyczną kolację nad Sekwaną.

W kulturalny tygiel Londynu wybiera się w bardziej odważnych strojach. Daje upust swojemu nonkonformizmowi, pokazuje ekstrawagancką naturę. Na zakupy idzie w zwiewnym kostiumie. W nocy przemierza ulice Soho w krótkiej, bawełnianej sukience w kolorze fuksji, zaskakuje nietypowością, bawi się modą i wyraża siebie.

Podróże rozwijają, pragnie poznawać świat i odległe kultury. Pewna siebie przemierza miejską dżunglę Tokio. Różowa bluzka z motywem orgiami, odwołanie do japońskiej tradycji.

Czy chcesz, przeczytać inne tego rodzaju informacje? Jeżeli tak, to kliknij ten link i zobacz w artykule (http://sitodruk-maszyny.com/maszyny/uzywane/) więcej danych. One niewątpliwie też Cię zaciekawią!

Prosto skrojona, futurystyczna sukienka, harmonia zen w połączeniu z pruderyjnością anime.

sukienki BGN
sukienki BGN


Butiki marki BGN są obecnie dostępne w 8 miastach na terenie Polski:
* Gdynia, Klif, Al. Zwycięstwa 256
* Katowice, ul. Staromiejska 2
* Kraków, ul. Floriańska 31
* Nowy Sącz, ul. Jagiellońska 5,
* Poznań, Stary Browar, ul. Półwiejska 42
* Rzeszów, ul Słowackiego 16
* Wrocław, DH Renoma, ul Świdnicka 40
* Wrocław, ul. Oławska 3
Na podstawie danych z: Hill & Knowlton Poland Sp. z o.o.
2021/01/04, 07:22