Menu strony

Co na siebie ubrać na wyjątkową okazję?

Nasze życie jest pełne przeróżnych bardzo ważnych uroczystości, podczas których chcielibyśmy wyglądać nie tylko odpowiednio do okazji, ale też rewelacyjnie. Kochamy, kiedy inni nas podziwiają. Jesteśmy wówczas podbudowani i z pewnością pewniejsi siebie. Ale nie wszyscy dają radę zabłysnąć w gronie znajomych. Dla niektórych osób dobieranie stroju to wyjątkowo ciężkie zadanie. Nie orientujemy się w najnowszych trendach, nie umiemy także dopasować odpowiedniego fasonu.

Sukienki Obsessive
Gwiazdy strady korzystają z pomocy profesjonalnych stylistek. To dzięki nim rzadko kiedy popełniają modowe wpadki na wielkich wyjściach. Ale nie każdy jest w stanie zapłacić za tego typu specjalistyczną pomoc. Można za to poznać kilka prostych reguł, które pomogą nam prezentować się doskonale, bez względu na nasz rozmiar.

Kobiety mają w tej materii o wiele większy wybór. Są w stanie wkładać zarówno spodnie, jak i sukienki asos. Chociaż wiele pań dużo korzystniej wygląda właśnie w tej drugiej propozycji. Nim jednak wybierzemy się na zakupy w poszukiwaniu tej idealnej, powinniśmy określić nasze zalety oraz niedostatki sylwetki. Tego typu wiedza pozwoli nam dopasować odpowiedni fason, rozmiar i tkaninę sukienki.

Na duże gale powinnyśmy wkładać modne sukienki wieczorowe Wszystko jednakże zależy od typu uroczystości, na którą się wybieramy. Jeżeli będzie to Sylwester, to cekiny będą zdecydowanie na miejscu. Jeżeli jednak szykujemy się na gwiazdkowe przyjęcie w naszym biurze, to lepiej odpuścić sobie taką ekstrawagancję na rzecz czegoś bardziej stonowanego.

Więcej treści

W jaki sposób dobrać indywidualny styl modowy?

Wszyscy pragniemy wyróżniać się z tłumu. Lubimy, gdy inni nas podziwiają. Kochają to zwłaszcza kobiety. Stąd też robią dużo przeróżnych czynności, które mają je przybliżyć do tego celu. Niektóre panie potrafią szykować się godzinami, zanim opuszczą dom. Przecież, jak głosi pewne przysłowie, jak cię widzą, tak cię też piszą.


Pamiętajmy o znaczeniu barw w modzie. Pewne odcienie są przez wzgląd na tradycje źle widziane. Idąc na wesele lepiej dać sobie spokój z czarną sukienką i postawić na jaśniejsze kolory. Przez długie lata granatowe sukienki kojarzono tylko ze szkołą. Dzisiaj jednakże mundurki wyszły już z mody albo są dopasowywane do młodzieżowych preferencji. Należy jednak przyznać, że granat jest niezwykle elegancki i świetnie sprawdzi się w sytuacjach zawodowych. Jeśli dodatkowo dopasujemy ciekawe dodatki w kontrastowych barwach , można stworzyć bardzo ciekawą stylizację.
2018/07/11, 19:55