Menu strony

W jaki sposób można dzisiaj wybierać bieliznę, aby przystosować ją do swoich indywidualnych oczekiwań?

Dziś ludzie coraz bardziej dbają o własny wygląd zewnętrzny, co jest całkowicie zrozumiałe, jeśli ma się na uwadze fakt, że to właśnie na tej podstawie są czasami oceniani. Nie można się z tego powodu dziwić, że popularnością cieszą się tematy związane z przemyślanym budowaniem swojej garderoby, co później przekłada się na możliwość stworzenia własnego stylu.

Kupując ubrania nie można jednak zapominać o tym, że wielkie znaczenie posiada bielizna. Dlaczego? Przede wszystkim przez wzgląd na fakt, że to właśnie ona decyduje o tym, w jaki sposób ubrania będą układały się na ciele. Bielizna może uwypuklić zalety oraz zamaskować niewielkie mankamenty figury. Dużym zainteresowaniem cieszy się między innymi bielizna antycellulitowa, której przeznaczeniem, jak już sama nazwa wskazuje, jest walka z pomarańczową skórką, przeważnie osadzającą się na udach, brzuchu i pośladkach. W dodatku, jeśli ma się w planach założenie naprawdę obcisłej sukienki, można zdecydować się na bieliznę korygującą, która zauważalnie wyszczupla niektóre rejony ciała i wygładza skórę, dzięki czemu materiał sukienki atrakcyjniej się prezentuje. Sprawdź bielizna na cellulitis.


Więcej treści

Gatta Fashion Now – jesienna kampania reklamowa marki Gatta

Gatta Fashion Now
W piątek, 5 października rozpocznie się telewizyjna kampania reklamowa marki gatta. Firma promuje w niej najnowszą, jesienno-zimową kolekcję Gatta Bodywear. Hasło kampanii „Gatta Fashion Now” oznacza, że marka coraz intensywniej wkracza w świat mody – już nie tylko z elementami garderoby, takimi jak rajstop, ale też pełnowymiarową kolekcją odzieży.
1 2