Menu strony

Historia najbogatszego Hiszpana

O ile kiedykolwiek robiłaś zakupy ubraniowe, bankowo kojarzysz markę Zara. Obecnie na całym globie funkcjonuje ponad 650 punktów sprzedaży tej ekskluzywnej marki. Trzeba wiedzieć, że ojciec tej odzieżowej potęgi, Hiszpan Amancio Ortega Gaona, rozpoczął swoją trasę do bogactwa od zatrudnienia w sklepie odzieżowym.

moda - magazyny
Teraz Gaona jest najzamożniejszym mieszkańcem Hiszpanii oraz zajmuje wysokie piąte miejsce w rankingu najbogatszych ludzi na globie. Droga tego przedsiębiorczego człowieka jest źródłem natchnienia dla wielu osób.

Nie masz ochoty, by ciekawe treści przemknęły Ci koło nosa? Zatem zapewne przypadnie Ci do gustu kluczowa witryna (https://www.skalnik.pl/odziez/odziez-meska/odziez-meska-skarpety), na której można przeczytać nowe newsy.

Najbogatszy Hiszpan stanowisku w sklepie z ubraniami zaczął w wieku siedemnastu lat. Dwie dekady później założył swój własny sklep, gdzie sprzedawał ubrania Zara. Jego historia to sedno tego, co nazywa się porzekadłem „od pucybuta do milionera”.

Ubrania Zara, pomimo strasznego załamania finansowego, rozchodzą się świetnie. Miarodajnym na to dowodem jest fakt, że Zara legitymuje się wspaniałą relacją zysku do wpływu. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest dużo. Prawdopodobnie największym atutem, jaki mają ubrania Zara, są idealne projekty. Spore znaczenie posiada też uzyskana przez kilkadziesiąt lat renoma. Zara istnieje od lat 70., przez co utrwaliła się w głowach konsumentów. Ubrania Zara kojarzą się ludziom z ekskluzywnością i gwarancją wysokiej jakości. To mocno wartościowe dla firmy, powód jej osiągniętego sukcesu.

Najbogatszy mieszkaniec półwyspu iberyjskiego, Amancio Ortega Gaona, powinien być dla wielu młodych ludzi ważnym wzorem. Ciężką pracą wypracował on bogactwo i stworzył potęgę ubraniową – markę Zara. Nie żebrał w instytucjach państwowych o pieniądze, nie manifestował na ulicach, nie ciągnął środków z budżetu kraju ucząc się na państwowym uniwersytecie. Na fortunę zapracował samodzielnie i za to warto go podziwiać.
Na podstawie danych z: domodi
2019/04/04, 07:20