Menu strony

Historia najbogatszego Hiszpana

O ile kiedykolwiek robiłaś zakupy ubraniowe, bankowo kojarzysz markę Zara. Obecnie na całym globie funkcjonuje ponad 650 punktów sprzedaży tej ekskluzywnej marki. Trzeba wiedzieć, że ojciec tej odzieżowej potęgi, Hiszpan Amancio Ortega Gaona, rozpoczął swoją trasę do bogactwa od zatrudnienia w sklepie odzieżowym.

moda - magazyny
Teraz Gaona jest najzamożniejszym mieszkańcem Hiszpanii oraz zajmuje wysokie piąte miejsce w rankingu najbogatszych ludzi na globie. Droga tego przedsiębiorczego człowieka jest źródłem natchnienia dla wielu osób.

Nie masz ochoty, by ciekawe treści przemknęły Ci koło nosa? Zatem zapewne przypadnie Ci do gustu kluczowa witryna (https://www.skalnik.pl/odziez/odziez-meska/odziez-meska-skarpety), na której można przeczytać nowe newsy.

Najbogatszy Hiszpan stanowisku w sklepie z ubraniami zaczął w wieku siedemnastu lat. Dwie dekady później założył swój własny sklep, gdzie sprzedawał ubrania Zara. Jego historia to sedno tego, co nazywa się porzekadłem „od pucybuta do milionera”.

Ubrania Zara, pomimo strasznego załamania finansowego, rozchodzą się świetnie. Miarodajnym na to dowodem jest fakt, że Zara legitymuje się wspaniałą relacją zysku do wpływu. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest dużo. Prawdopodobnie największym atutem, jaki mają ubrania Zara, są idealne projekty. Spore znaczenie posiada też uzyskana przez kilkadziesiąt lat renoma.

Chcę zaprosić Cię na dobre www (http://poshandpepperbridal.pl/o-nas/wydarzenia/). To nowiutka strona, która posiada wiele ciekawych treści. Przyjemnie będzie także, jeśli zamieścisz opinię.

Zara istnieje od lat 70., przez co utrwaliła się w głowach konsumentów. Ubrania Zara kojarzą się ludziom z ekskluzywnością i gwarancją wysokiej jakości. To mocno wartościowe dla firmy, powód jej osiągniętego sukcesu.

Więcej treści

H&M – ubrania dla każdego

Mało kto orientuje się, że ubrania H&M są oferowane już od prawie 7 dekad. Co prawda w Polsce pierwszy sklep tego szwedzkiego przedsiębiorstwa otwarto dopiero dekadę temu, lecz reszta świata zdążyła się już przyzwyczaić do marki. Pionierski butik H&M powstał zaledwie dwa lata po zakończeniu Drugiej Wojny Światowej. W tamtym czasie firma nazywała się Hennes, co w dialekcie jej stworzyciela, Szweda Perssona, brzmi „dla niej”. Nazwa podpowiada, że wtedy w punktach oferowano tylko kreacje dla płci pięknej.


Najbogatszy mieszkaniec półwyspu iberyjskiego, Amancio Ortega Gaona, powinien być dla wielu młodych ludzi ważnym wzorem. Ciężką pracą wypracował on bogactwo i stworzył potęgę ubraniową – markę Zara. Nie żebrał w instytucjach państwowych o pieniądze, nie manifestował na ulicach, nie ciągnął środków z budżetu kraju ucząc się na państwowym uniwersytecie. Na fortunę zapracował samodzielnie i za to warto go podziwiać.
Na podstawie danych z: domodi
2019/01/10, 07:16