Menu strony

Nogi – gładkie na całej długości

Wiosna i lato to czas słońca. Świat staje się coraz piękniejszy. My również zmieniamy się z nadejściem ciepłych dni. Chętnie odsłaniamy ciało i eksponujemy nogi w lekkich sandałkach. W pielęgnacji skóry pomogą nam rękawice do masażu i myjki Syrena.
W ciepłe, słoneczne dni wreszcie możemy zakładać ulubione sukienki i spódnice, dzięki którym czujemy się wyjątkowo kobieco. Odsłaninogi (czytaj o depilacji woskiem) nasze nogi, dlatego musimy dbać, by zawsze wyglądały pięknie i ponętnie.

nogi
Aby były atrakcyjne muszą być też jedwabiście gładkie. Czasami sama depilacja nie wystarczy do otrzymania zadowalającego efektu. Może zdarzyć się, że częste usuwanie włosków będzie powodować szorstkość skóry, zaczerwienienia, czy powstawanie krostek, które sygnalizują, że włoski wrastają pod skórę. Na szczęście łatwo można temu zaradzić. Wystarczy po każdej depilacji wymasować podrażnioną skórę specjalną myjką do masażu peelingującego.

Doskonale nadają się do tego myjki marki Syrena wykonane są z naturalnych włókien. Suchy masaż z ich użyciem, wykonywany kolistymi ruchami, pozwala usunąć zrogowaciały naskórek, który - zatykając pory - nie pozwala włoskom swobodnie odrastać. Dzięki temu prostemu zabiegowi Twoje nogi (www.beautymedspa.pl/pl/page/46/usuwanie-owlosienia.html) będą piękne, gładkie i będą zdrowo wyglądały przez cały rok, nie tylko w letnich sukienkach.

Dodatkowo wykonywanie masażu myjką na mokro podczas kąpieli, uelastycznia skórę i pozwala jej swobodnie oddychać. Regularne masaże przyczyniają się również to zmniejszania efektu "pomarańczowej skórki".
Na podstawie danych z: 3M Poland Sp. z o.o.
2019/10/07, 14:06