Menu strony

Kolekcja jesień-zima 2012/2013 Laura Guidi

Dom mody Laura Guidi prezentuje kolekcję na sezon jesień-zima 2012/2013. Marka po raz kolejny potwierdza, że doskonale orientuje się w aktualnych trendach i umie je zaadaptować do garderoby aktywnych, pewnych siebie i swojego stylu Polek.

Kolekcja jesień-zima 2012/2013 Laura Guidi

Po pierwsze kolor. Obok ponadczasowej czerni i lubianych szarości, Laura Guidi proponuje barwne przeboje sezonu. Głęboki kobalt, szlachetny burgund i piękna zieleń to podstawa tegorocznej, damskiej szafy.

Po drugie deseń. Takiego bogactwa wzorów dawno nie oglądaliśmy. Precyzyjne układanki zdobią całe kostiumy i doskonale prezentują się w wydaniu od stóp do głów. Odważnie sięgamy po wzornicze mozaiki, które są jedną z najsilniejszych i najciekawszych bieżących tendencji.

Po trzecie materiał. Wysokiej jakości, szlachetne wełny, miękki kaszmir, ciepłe dzianiny, delikatny jedwab i naturalna skóra. Starannie wyselekcjonowane tkaniny to podstawa wszystkich kolekcji Laura Guidi.

Kolekcja jesień-zima 2012/2013 Laura Guidi

Spójna kolekcja trafia w rozmaite gusta.

Czy prezentowany artykuł Cię zaciekawił? W takim wypadku zobacz inny polecany serwis Bielizna xxl, który też posiada ciekawe informacje.

Obok szerokiej linii sukienek, klasycznych ołówkowych spódnic i podkreślających kobiecą figurę żakietów z baskinką, Laura Guidi proponuje również atrakcyjne zapożyczenia z męskiej szafy. Wygodne i eleganckie spodnie, koszulowe bluzki i nawiązania do tradycyjnego, męskiego garnituru w kobiecej wersji prezentują się doskonale. Minimalizm, prostota i perfekcja tych krojów to trafiona inwestycja w ponadczasową, damską garderobę.

Kolekcja jesień-zima 2012/2013 Laura Guidi
Kolekcja jesień-zima 2012/2013 Laura Guidi
Na podstawie danych z: POMADA FASHION OFFICE
Wprowadził: POMADA FASHION OFFICE
2022/08/04, 07:01