Menu strony

Metaliczny trend w kolekcji Gatty

Metaliczny trend jest ciągle obecny w modzie. Jesienią nasza garderoba powinna się świecić, srebrzyć i mienić. Jednak nie cały strój, tylko jego elementy i dodatki. Doskonałe będą rajstopy ze srebrną nitką, które pojawiły się w najnowszej kolekcji Gatty.

rajstopy

Połysk jest tendencją obecną na światowych wybiegach już od kilku sezonów. Teraz jednak przechodzi metamorfozę: od całych, monochromatycznych kreacji w kolorze metalik do dominacji błyszczących akcentów. Połysk wygląda bowiem dobrze nie tylko na długich wieczorowych sukniach, ale także butach, żakietach czy rajstopach, które nosimy na co dzień.

rajstopy
„Metaliczność i połysk pojawiły się w tym sezonie u największych kreatorów: Ralpha Laurena, Alexandra Wanga czy Balmain. Ten trend dodaje każdej kobiecie blasku. Gatta również przygotowała dla nowoczesnych i modnych kobiet oryginalne – rajstopy ze srebrnym połyskiem” – powiedziała Małgorzta Barton, Szef Marketingu Gatty.
Nowa kolekcja Gatta Collant na jesień i zimę to seksowne, kobiece rajstopy ze srebrnym blaskiem. Pokryte jakby milionem metalicznych nitek, dają niezwykły efekt sztucznego światła na skórze. Błyszczeć mogą całe rajstopy albo zdobiące je geometryczne wzory - obowiązkowo w rozmiarze XXL, ostre i zdecydowane.

Połyskujące rajstopy Gatta Collant do doskonały dodatek do niemalże każdej kreacji zarówno wieczorowej, jak i dziennej. Dodadzą ekstrawagancji klasycznej małej czarnej, ale też będą idealnie pasować do szalonej stylizacji w stylu disco. Są eleganckie, ale także zmysłowe. Stanowią ozdobę, która skutecznie przyciąga uwagę i dodaje kreacji seksapilu. Odwaga, fantazja i odrobina glamour są w tym sezonie bardzo pożądane. rajstopy (http://www.jagna.pl/na-nogi-dla-pan-rajstopy-c-31_35.html)
Na podstawie danych z: 38PR
Wprowadził: Marta Ulman
2018/07/12, 10:45