Menu strony

Kosmetyczny push-up

biust
Kształtny i jędrny biust jest atutem każdej kobiety. Skupia uwagę mężczyzn oraz działa na ich zmysły. Odsłaniany w intymnych sytuacjach rozbudza w partnerze pożądanie i namiętność. Aby w takich momentach mieć pewność, że biust zrobi na nim odpowiednie wrażenie warto sięgnąć po kosmetyczny efekt push-up Vanity Line SENSUS.

Upływający czas, nieodpowiednia dieta, czy ciąża, niekorzystnie wpływają na formę piersi, deformując oraz osłabiając naturalny biustonosz tkanek i mięśni. Z wiekiem traci on swoją młodzieńczą trwałość i elastyczność przegrywając z siłami grawitacyjnymi. Przywrócenie harmonijnych kształtów biustu wymaga profesjonalnej pielęgnacji – delikatnej, ale równocześnie skutecznej kuracji wzmacniającej. Vanity Line proponuje intensywny zabieg regenerująco-ujędrniający piersi stworzony na bazie wyselekcjonowanych składnikach aktywnych. Sensus wzmacnia naturalną konstrukcję tkankową biustu przywracając jej siłę i sprężystość. Innowacyjnym rozwiązaniem w tej kuracji jest wykorzystanie przylegającej do ciała, zastygającej maski, która modeluje biust oraz umożliwia przenikanie składników odżywczych do najgłębszych partii skóry piersi i dekoltu.

Kosmetyki wchodzące w skład tej linii zawierają mimozę tenuiflorę o działaniu wzmacniającym, kojący chmiel, szałwię o właściwościach ściągających oraz odżywczą i przeciwzapalną kozieradkę pospolitą "siano greckie".
Zabieg dostępny jest w wybranych gabinetach i salonach kosmetycznych oraz ośrodkach Spa voucher do spa dla dwojga w Polsce.

Wyłącznym przedstawicielem Vanity Line w Polsce jest ITP Esthétique
Na podstawie danych z: Cappuccino PR
2019/04/25, 07:21