Menu strony

Biżuteria MoonStruck, czyli oczywiste - nieoczywiste

Biżuteria od MoonStruck
Nowa biżuteria od MoonStruck już jest w Cocktail’me! Świeża, elektryzująca kolekcja jest mocno osadzona w trendzie Ostre Kolczaste a co najciekawsze odważnie nawiązuje do kontrowersyjnego trendu dewocjonalia.

Biżuteria wykonana z największą precyzją i z najlepszych materiałów to znak rozpoznawczy paryskiego duetu MoonStruck. Kim Sang Hee to utalentowana stylistka i projektantka biżuterii a Eric Halley podczas swojej dotychczasowej kariery projektował biżuterię do pokazów haute couture KarIa Lagerfelda, Givenchy czy Christian’a Lacroix. Mieszanka orientalnej myśli Kim z szaleństwem Eric’a zawsze owocuje zaskakującymi połączeniami.

Biżuteria od MoonStruck

Bransolety niczym kolczugi z gadzio-ptasich łusek mają oplatać nadgarstki. Szlachetny, srebrny kolor nadaje bransoletom wyjątkową poświatę. Na pewno rozświetlą strój i przyciągną uwagę nietypowym kształtem. Bardziej klasyczne w kształcie mankiety wykonane z grubego łańcucha, miękko układają się na ręku dzięki bazie wykonanej z delikatnej skóry.

Wśród przepięknych akcesoriów odnaleźć można bardzo kontrowersyjne akcenty. Długie wisiory z dużymi krucyfiksami to biżuteria dla mocnych i odważnych kobiet. Naszyjniki w dwóch uniwersalnych kolorach, złota i srebra, zdecydowanie odmienią każdą stylizację. Krzyże na naszyjnikach ozdobione są drobnymi łańcuszkami, które nadają wisiorom mniej oczywisty look.

Biżuteria od MoonStruck

Nadchodzi era dużych kolczyków. Wyraziste kolczyki w kształcie krzyży z lśniącymi łańcuszkami to rewelacyjne dopełnienie stylizacji. Przyciągną uwagę, zbudują klimat outfitu i nadadzą charakteru. To hit całej kolekcji. Kolczyki są różnych wielkości, więc każda z fanek modowych trendów znajdzie coś dla siebie. Te panie, które kochają mroczne klimaty powinny postawić na kolczyki z nietypową czaszką – totalna rewelacja, choć dla odważnych. kolczyki (oferty złotych pierścionków z cyrkonia) kolczyki - oferty kolczyków z cyrkoniami -
Na podstawie danych z: Cocktail’me
Wprowadził: Karolina Bidermann
2018/07/12, 10:45