Menu strony

Jakimi zasadami należy się kierować, kiedy kupujemy biżuterię?

Jest to element dekoracyjny, który może urozmaicić jakąkolwiek stylizację. Moda, żeby nosić taki dodatek nie jest nowinką. Potrzeba upiększania się w ten akurat sposób zrodziła się już jakiś czas temu. Ponadto funkcja biżuterii w starożytności nie ograniczała się tylko do funkcji ozdobnej.
Dopatrywano się wtedy magicznych mocy w tym dodatku.


praca


Biżuteria uzyskać może przeróżne wymiary. Są niewielkie odpowiedniki biżuterii, lecz bywają również dodatki, które są niezwykle duże. Zasada dobierania biżuterii do swojej figury oraz gabarytów mówi, że rozmiar biżuterii proporcjonalny powinien być do figury osoby, która ją nosi. Kobiety szczupłe zatem powinny sięgnąć po delikatne dekoracje, ponieważ wybieranie kilku dodatków znacznych sprawi, że sylwetka będzie nimi przytłoczona, a wizualnie ją to zmniejszy. Podobne zachwianie proporcji nastąpić może w momencie, kiedy wysoka pani założy dosyć małą biżuterię. Wtedy jej figura będzie się wizualnie wydawała bardziej znacząca niż jest w rzeczywistości. Biżuteria może poprawiać sylwetkę oraz odwracać wzrok od tych części figury, które niezupełnie chcemy pokazywać. Jeżeli posiadamy dosyć szerokie biodra i nie chcemy, aby to na biodrach skupiał się wzrok innych osób, w takiej sytuacji możemy włożyć oryginalny naszyjnik, który znakomicie będzie przyciągał uwagę.

Zazwyczaj o rzeczach, które nam się podobają dowiedzieliśmy się na podstawie oceny. Może w taki sposób będzie w tej sytuacji, gdyż zapraszam do lektury (https://amelia-wedding.pl/) pokrewnego artykułu.

Można by się także zdecydować na ekstrawaganckie kolczyki, które będą przyciągać uwagę. Jeżeli ktoś nie jest zadowolony ze swojej szyi, może zdecydować się na ciekawą bransoletę.


Zasada doboru idealnej biżuterii mówi, że na dosyć krótkiej szyi zjawiać się powinny łańcuszki długie, które sięgają niezwykle nisko. W takiej sytuacji wydłużają one optycznie szyję. Podobnie do tej sytuacji postępować muszą osoby, które posiadają długą szyję i chciałyby ją skrócić. Dla nich najlepsze będą naszyjniki krótkie oraz przylegające. Niezwykle istotny jest dobór kolczyków.
Przeważnie panie sięgają po wkręty, które są bardzo delikatne i ledwo co podkreślają urodę. Na większe okazje możemy jednak włożyć długie, mocno zdobione kolczyki. Przedłużają one szyję i wysmuklają twarz.
2022/12/11, 08:15