Menu strony

Oryginalne perfumy dla eleganckiej pani

Marilyn Monroe zwykła mówić cały czas, że kładzie się spać ubrana tylko w zapach. Coco Chanel stworzyła zapach, który od wielu lat jest kwintesencją kobiecości. Tysiące kobiet marzy, aby otrzymać je od swojego chłopaka. I nie powinno to dziwić. Zapach od stuleci był tym co przyciąga. Stał się nawet bohaterem książki Patricka Suskinda o wymownym tytule Pachnidło, gdzie bohater wytworzyć zapach naturalny i zamierzał to osiągnąć dość brutalnie.
Dziś na szczęście nie musimy sięgać do tak drastycznych środków, bowiem obok królowej Coco mamy całkiem sporą kolekcję zapachów innych nie mniej cenionych mistrzów. Na czoło wysuwa się Versace. Tego nazwiska nie trzeba nikomu tłumaczyć. Jego kreacje kupują największe gwiazdy Hollywood. Ale oprócz rozchwytywanych kreacji równie popularne są versace crystal noir.

Perfumy Versace to klasa i smak. Kryształowe opakowania przeważnie zakończone dużą nakrętką, przypominają dawne produkty, których nie mogło zabraknąć na toaletkach kobiet z okresu międzywojennego. Od końca XX wieku jego zapachy zdobią kobiety piękne i znane. Zapachy Versace są nieco ekscentryczne a zarazem charyzmatyczne. Tak samo jak jego projekty. O tym, że trzeba czasem wpuścić do zapachu nutkę świeżego powietrza dobrze wiedzą projektanci. Kiedy to, co już wymyślono trąci lekko myszką, należy szukać wciąż nowych inspiracji. Takie właśnie są perfumy Armani: idealnie dobrane, ilustrują modę. Choć Armani to przede wszystkim ubrania, perfumy, które tworzy są tematem rozmów znawców od wielu lat. Przede wszystkim perfumy tego kreatora są rozchwytywane przez kobiety pod każdą szerokością geograficzną.

Nasz przegląd perfum nie byłby ważny, gdyby zabrakło tutaj innego tuza modowego świata. Dolce gabbana light blue w naturalny sposób uzupełniają przedstawianą listę najważniejszych perfumowych marek. Która kobieta nie chciałaby czuć się specjalnie? Otulenie się trwałą wonią na pewno jej w tym pomorze. Nic tak nie pomaga podkreślić kobiecości, jak oddziałujący na zmysły zapach perfum. Przy dobrze dobranym zapachu nawet strój przestaje być istotny. Podobny efekt wywołują właśnie perfumy Dolce Gabbana.

Obok wymienionych wyżej kreatorów wyrasta powoli inny.

Jeżeli omawiana kwestia Cię interesuje, to masz możliwość uzyskać zbliżone informacje na podnoszone zagadnienie. W tym celu odwiedź proponowany link (http://zacma.pl/leczenie-w-czechach/).

Jego perfumy czy kosmetyki marka dr brand to promienie letniego słońca w czystej postaci. Lekko zaczepny będzie podobał się każdej żyjącej intensywnie kobiecie. Flakoniki, podobnie jak zapach również uwodzą. Tak jak przy wcześniejszych nie było ważne, co masz na sobie tak przy tych, zapomnisz, że w ogóle masz na sobie ciuchy. Magia perfum działają cuda, dlatego odważ się i wybierz swojego projektanta nie tylko ciuchów, ale i perfum.


Więcej treści

Czy młodzi projektanci mody mają szansę w świecie biznesu?

moda Paulina Bojór
W dzisiejszych czasach, aby odnieść sukces jako projektant mody nie wystarczy być piekielnie zdolnym, mieć doskonałą intuicję i wyczucie mody, ponadto trzeba być po części marketingowcem, PR-owcem i socjologiem, a przede wszystkim nie bać się wskoczyć na głęboką wodę.
2019/01/21, 07:17