Menu strony

Pomysły stylizacji pozwalające na syntezę stylu i wygody

Dobrze dopasowane ubrania powinny łączyć w sobie szyk i wygodę. Gustownie wyglądające, ale krępujące ruchy, ciuchy ze sztucznych tworzyw, mogą nawet powodować bolesne otarcia i na pewno nie staną się często wybieranymi częściami naszego stroju codziennego. Stylistycznych propozycji, pozwalających na pogodzenie tych dwóch warunków jest całkiem sporo.

sukienka
Dzisiaj, aby gustownie prezentować się, nie trzeba męczyć się w obcisłych, nieprzewiewnych, ubraniach. Bardzo praktycznym elementem kobiecej garderoby będzie na pewno sukienka z bolerkiem - kliknij i zobacz. W sytuacji kiedy na dworze robi się chłodno, najlepiej mieć przy sobie bolerko, które można narzucić na ramiona. Będzie to tworzyć wspaniałe, idealnie dobrane dopełnienie stylizacji, ponieważ sukienka zestawiona z bolerkiem składają się w jedną, kompletną całość. Gdy sytuacja tego wymaga, w każdej chwili można zrzucić bolerko i schować w torbie. W przeciwieństwie do swetrów, peleryn, czy obszernych chust, bolerko ze względu na swoje małe rozmiary, wejdzie do wnętrza każdej damskiej torebki. Sukienka z bolerkiem jest wygodną opcją nie tylko podczas spaceru, czy zakupów, ale na pewno podczas dużych bankietów wymagających eleganckiego stroju. Do wieczorowej kreacji problematycznie jest nieraz dobrać okrycie wierzchnie. Bolerko jest więc perfekcyjnym rozwiązaniem tego problemu. Dla mężczyzn ceniących sobie niestandardowy styl i komfort najlepsze będą spodnie dresowe El Polako. Gwarantują komfort i oryginalny wygląd. Przeważnie spodnie dresowe noszone poza klubem fitness, czy salą gimnastyczną, wyglądają wręcz brzydko i niedbale.


Więcej treści

Jeżeli czujesz się w pełni mężczyzną i pragniesz poprawy swojego wizerunku – zasięgnij trochę wiedzy na temat współczesnych trendów męskich.

Buty męskie
Moda na całym świecie osiąga własne apogeum. Zwiększa się ilość udogodnień. Wciąż pokazują się nowe kolekcje, projekty, aranżowane są pokazy trendów, właściwie już w jakimkolwiek większym mieście. Moda i metoda ubierania zostały szczególną, oddzielną dyscypliną ludzkiego życia\ludzkiej egzystencji.

moda męska
Spodnie dresowe El Polako będą nie tylko częścią stylizacji fitnesowej, ale doskonale sprawdzą się na ulicy, w szkole, a nawet w biurze - strona tutaj. Świetnie wyglądają w towarzystwie tenisówek i sneakersów, szykownych, skórzanych kurtek, marynarek, koszulek. Takie połączenie będzie supermodną fuzją stylu sportowego i klasycznego, idealną dla młodych mężczyzn ceniących wyszukany styl i komfort. Takie spodnie nie tylko stylowo wyglądają, ale również pozwalają skórze oddychać, nie krępują ruchów, nie wymagają pasków, suwaków i guzików.
2019/10/15, 13:50