Menu strony

Okrycie wierzchnie Reserved

Reserved, jako coraz chętniej wybierany sklep sieciowy, ma bardzo bogatą ofertę. Jest ona w całości przedstawiona na stronie internetowej, co bardzo ułatwia wybór i przeszukiwanie. Sklep Reserved udostepnia okrycia wierzchnie przeznaczone dla pań i panów. Działają także specjalne oddziały sieci pod nazwą Reserved Kids, w których do kupienia są ubrania dla dzieci. Towary podzielone są tam na podstawie wieku dzieci. Wybór również jest ogromny. Na przykład w kategorii dla dziewczynek do ósmego roku życia można znaleźć kilkanaście typów okryć wierzchnich. Mogą to być to kurtki i płaszczyki wiosenne z materiału, zazwyczaj w kolorze różowym, który obecnie preferuje większość rodziców i dzieci.

Okrycia damskie
Kurtki damskie w sklepie Reserved są zróżnicowane w zależności od sezonu. Na zimę będą to zazwyczaj długie kurtki puchowe. Wyposażone są one w większości przypadków w kaptur z futrzanym obramowaniem oraz pasek do ściągania w talii. Kurtki takie są bardzo ciepłe i znakomiecie chronią przed zimnem. Część kolekcji stanowią także okrycia wierzchnie w formie kurtek i krótkich płaszczyków, uszytych z różnokolorowego sztucznego futra. Kolekcja wiosenna z kolei przewiduje okrycia lżejsze i z innych materiałów. Jednym z występujących fasonów są cienkie płaszczyki w jasnych kolorach, wyposażone w wysoki kołnierz i ściągacze. Płaszcze takie wyposażone są w duże kieszenie oraz zapięcie na suwak. W większości przypadków jednak w ofercie przewijają się krótkie okrycia wierzchnie. Będą to niedługie kurtki typu ramoneska, uszyte ze skóry lub z imitacji skóry, a także kurtki z dżinsu. Część z nich ozdobiona jest ćwiekami.

Kurtki dla mężczyzn
Kurtki Reserved w kolekcji dla mężczyzn występują również w niezwykle szerokim wyborze. Wybór ten jest szeroki zarówno w kwestii fasonów i modeli, jak i tkanin, z których są uszyte. Część okryć dla mężczyzn z kolekcji wiosennej jest nieprzemakalna i wyposażona w kaptury. W dziale „kurtki” znaleźć można również ciepłe kamizelki. Kurtki męskie moga być jedno- lub dwukolorowe lub we wzór. Jednym z dostępnych motywów jest typowe moro. Na zimę z kolei sieć oferuje panom ocieplane kurtki puchowe w rozmaitych kolorach, jednak w stosunkowo niewielkim wyborze.
kurtki - dowiedz się więcej - kurtki - więcej dowiesz się na tej stronie| -
2018/07/12, 10:45