Menu strony

Okrycie wierzchnie Reserved

Reserved, jako coraz chętniej wybierany sklep sieciowy, ma bardzo bogatą ofertę. Jest ona w całości przedstawiona na stronie internetowej, co bardzo ułatwia wybór i przeszukiwanie. Sklep Reserved udostepnia okrycia wierzchnie przeznaczone dla pań i panów. Działają także specjalne oddziały sieci pod nazwą Reserved Kids, w których do kupienia są ubrania dla dzieci. Towary podzielone są tam na podstawie wieku dzieci. Wybór również jest ogromny. Na przykład w kategorii dla dziewczynek do ósmego roku życia można znaleźć kilkanaście typów okryć wierzchnich. Mogą to być to kurtki i płaszczyki wiosenne z materiału, zazwyczaj w kolorze różowym, który obecnie preferuje większość rodziców i dzieci.

Okrycia damskie Kurtki damskie w sklepie Reserved są zróżnicowane w zależności od sezonu. Na zimę będą to zazwyczaj długie kurtki puchowe. Wyposażone są one w większości przypadków w kaptur z futrzanym obramowaniem oraz pasek do ściągania w talii. Kurtki takie są bardzo ciepłe i znakomiecie chronią przed zimnem. Część kolekcji stanowią także okrycia wierzchnie w formie kurtek i krótkich płaszczyków, uszytych z różnokolorowego sztucznego futra. Kolekcja wiosenna z kolei przewiduje okrycia lżejsze i z innych materiałów. Jednym z występujących fasonów są cienkie płaszczyki w jasnych kolorach, wyposażone w wysoki kołnierz i ściągacze. Płaszcze takie wyposażone są w duże kieszenie oraz zapięcie na suwak. W większości przypadków jednak w ofercie przewijają się krótkie okrycia wierzchnie. Będą to niedługie kurtki typu ramoneska, uszyte ze skóry lub z imitacji skórykurtki - dowiedz się więcej -kże kurtki z dżinsu. Część z nich ozdobiona jest ćwiekami.
Kurtki dla mężczyzn Kurtki Reserved w kolekcji dla mężczyzn występują również w niezwykle szerokim wyborze. Wybór ten jest szeroki zarówno w kwestii fasonów i modeli, jak i tkanin, z których są uszyte. Część okryć dla mężczyzn z kolekcji wiosennej jest nieprzemakalna i wyposażona w kaptury. W dziale „kurtki” znaleźć można również ciepłe kamizelki. Kurtki męskie moga być jedno- lub dwukolorowe lub we wzór. Jednym z dostępnych motywów jest typowe moro. Na zimę z kolei sieć oferuje panom ocieplane kurtki puchowe w rozmaitych kolorach, jednak w stosunkowo niewielkim wyborze.


Więcej treści

Okrycia wierzchnie marki Top Secret

Wśród sieci sklepów z ubraniami jednym z najwcześniej rozpoznawanych w Polsce był Top Secret. Marka ta z początku funkcjonowała samodzielnie. Na dzień dzisiejszy w sklepach o tej nazwie do kupienia są produkty także innych marek posiadanych przez spółkę zarzadzającą Top Secret. Jest to na przykład marka Troll. Sklep ta udostępnia bardzo bogatą ofertę, gdzie przeważają ubrania damskie i męskie. Dostępne są także rozmaite akcesoria. W ostatnim czasie ubiory Top Secret stały się znacznie bardziej rozpoznawalne niż dotychczas. Oferta okryć wierzchnich nie jest szczególnie szeroka, jednak część elementów zasługuje na uwagę.
2022/03/17, 15:01