Menu strony

Bądź piękna jak Audrey Hepburn

Każdy z nas nosi w sobie piękno. Cała sztuka polega na tym, by umieć je odkryć.
— Éric-Emmanuel Schmitt


Akademia Wdzięku
"Akademia Wdzięku ... piękna, jak Audrey Hepburn" – notatka prasowa
Ostatni poniedziałek marca był – przynajmniej dla Pań – o wiele sympatyczniejszy, niż przeciętny początek tygodnia. Tego dnia w warszawskiej restauracji Tiffany's odbyły się bowiem pierwsze warsztaty wizerunkowe z cyklu "Akademia Wdzięku", przeprowadzone pod hasłem "...

Zapewne masz chęć przeczytać komentarz z witryny (http://koszule-meskie.sklep.pl/Koszule-meskie-s-xl/Na-spinki/)? Jeśli tak, to fantastycznie. Możliwe, że i Ty zechcesz napisać nam swoją opinią.

iękna, jak Audrey Hepburn".

Uczestniczki warsztatów miały okazję do tego, aby nauczyć się odkrywać i pokazywać swoje wewnętrzne piękno, a także – co jest przecież nie mniej ważne – uwypuklić swoje piękno zewnętrzne. Na początek wzięły więc udział w pokazie sztuki dobrego makijażu, połączonym z warsztatami. Obserwując działania profesjonalnych wizażystek, Panie chętnie wypróbowywały pokazywane przez nie triki i sztuczki "na własnej skórze".

Następnie zgromadzone w restauracji Panie podziwiały prezentację dopinania włosów i grzywek prowadzoną przez kreatora wizerunku, Armena Mekhakyana oraz Katarzynę Kołomańską z salonu GD Studio (http://www.13tattoo.pl/) Danuty Gonera. Prowadzący tłumaczył uczestniczkom, dlaczego to właśnie włosy są jedną z najważniejszych wizytówek kobiety, a po zakończeniu prezentacji udzielał indywidualnych konsultacji wizerunkowych.

Panie obejrzały również pokaz luksusowych strojów z kolekcji "Gold Collection" skierowanych do wyselekcjonowanych odbiorców z tzw ."wyższej półki". Suknie, żakiety, garsonki w oczach projektantki są wyraźnym ukłonem w stronę gwiazd kina z tamtego okresu takich jak Greta Garbo czy Marlena Dietrich. Dzięki szlachetnym tkaninom z których są wykonane oraz nowoczesnym wykończeniom ubrania te są kwintesencją kobiecości i luksusu w najprostszym, codziennym wydaniu. Idealnie podkreślają najważniejsze atuty współczesnych kobiet ceniących sobie urok klasyki połączony z dyskretnym dotykiem elegancji i wysublimowanego gustu. To właśnie kobiety mijane codziennie na ulicy są nieustającym źródłem pomysłów i skojarzeń w dziedzinie wysokiego krawiectwa krakowskiej projektantki mody Agnieszki Kawala – Surmy.

Prezentowane bluzki z granatowego jedwabiu, białe żakiety czy fioletowe suknie z całą pewnością mogą stanowić żelazną podstawę szafy każdej kobiety w zestawionych z hiszpańskimi jedwabnymi butami i torebkami pochodzącymi z najnowszej kolekcji firmy MENBUR, która składa się z trzech linii: Menbur, Novia i Pilar Abril.

Koktajlowe i wieczorowe modele butów i torebek łączą w sobie aktualne trendy modowe i bezpieczeństwo goodlook klasyki. Do każdej pary misternie wykonanych butów prezentowano dwie wersje torebki:  klasyczną kopertówkę i wieczorową small good.

Następnie uczestniczki "Akademii Wdzięku", mając już na sobie wymarzone kreacje, a na oku perfekcyjne makijaże, miały wreszcie okazję zobaczyć pokaz tańca salsa Beaty Wenda ze Studia tańca Salsa Libre.

Miłym zakończeniem dnia była szkółka sommalierska, podczas której Panie poznały tajniki sztuki winiarskiej. Na sam koniec spotkania odbyła się loteria, w której najszczęśliwsze uczestniczki wygrały ekskluzywne torebki firmy MENBUR, kosmetyki firmy Mary Kay Zaś wszystkie Panie, które przybyły na warsztaty, otrzymały upominki w postaci voucherów na bezpłatne badanie włosów i skóry głowy w salonie kosmetycznym GD Studio.

Poniedziałkowe spotkanie otworzyło cykl warsztatów "Akademii Wdzięku", które od tej pory będą odbywały się regularnie. O terminie kwietniowego spotkania "Akademii Wdzięku", poinformujemy już wkrótce!
Na podstawie danych z: Blue Point Public Relations
2018/10/30, 08:13