Menu strony

Jak prawidłowo wybrać modne spodnie, aby kamuflować niedoskonałości naszej figury?

Każda figura ma swoje wady i zalety. Mimo to do każdej możemy wybrać pasującą konfekcję, tak by ukryć wany oraz uwidaczniać, to, co najistotniejsze. Chociaż zajmują się tym specjaliści, podstawowe typy sylwetek jesteśmy w stanie poznać bez ich udziału. Jest to bardzo pomocna wiedza, gdy musimy wyruszyć na zakupy. Często bowiem, w gonitwie za trendami zapominamy o tym, w czym jest nam dobrze, a czego należałoby unikać. Bardzo wiele błędów popełniamy, kupując spodnie. Ponieważ, zazwyczaj, mamy ich w garderobie tylko kilka sztuk, w przeciwieństwie do bluzek, czy sukienek, należałoby zwracać uwagę na parę drobiazgów, aby potem w mieszkaniu nie żałować zakupu. Dzisiaj prawie każdy sklep zara umożliwia zwrot towaru, ale po co marnować czas, jeśli można poznać parę złotych zasad.

Spodnie zara z rozszerzanymi nogawkami to krój, który pasuje każdej z nas, jednak najlepiej będzie prezentował się na kobietach o szerokich biodrach. Nogawki optycznie zwężą nasze newralgiczne miejsce i figura nabierze właściwych proporcji. Dodatkowo, nogawka luźno opuszczona na buty wydłuża nogi. Z kolei, szerokie na całej długości nogawki to doskonałe rozwiązanie dla masywnych ud i szerokich łydek. Ten fason skraca sylwetkę, jest więc przeznaczony dla wyższych pań. niezmiernie modne zwęrzone rurki to rzecz dla pań o świetnej sylwetce. Spodnie te zaznaczają kobiece kształty, ale też obnażają wszelkie niedociągnięcia. Uczciwie odradza się rurki właścicielkom obfitych bioder. Spodnie zSpodnie (spodnie woskowane damskie)mi nogawkami to właściwa opcja dla każdej figury. Długość 7/8 to propozycja dla kobiet o kształtnych łydkach i kostkach. W każdej sytuacji nie zapominajmy, aby wybrać odpowiedni rozmiar. Zbyt szerokie zdeformują naszą sylwetkę, za małe- bez celu podkreślą nadwagę lub inne niedociągnięcia. Jeśli nabywamy dżinsy, powinny być dopasowane, gdyż w czasie chodzenia rozciągają się. Trzymajmy się reguły- im szersza nogawka, tym bardziej przylegająca góra. Zwróćmy też uwagę na kieszenie, którymi jesteśmy w stanie modelować pośladki. Dodatki, takie jak pasek, czy obuwie, muszą współistnieć ze spodniami i tworzyć spójną całość.


Więcej treści

Najnowsza kolekcja Maxi Quelle

moda XL
To już czas na nową kolekcję Maxi Quelle! Na blisko 120 stronach zaprezentowano kolekcje pokazujące, że nawet w rozmiarze XL można wyglądać modnie. Najnowsze trendy w wygodnych i tuszujących niedoskonałości formach. A te kolory… Na dodatek wszystkie rozmiary od 44 do 54 w jednej cenie! Poczuj już dziś powiew wiosennych trendów.
Na podstawie danych z:
Wprowadził: Rufus
2021/10/19, 07:01