Menu strony

Czy stylizowanie włosów może je zniszczyć?

Każda kobieta marzy by mieć wspaniałą fryzurę. Niezależnie od tego czy mamy włosy długie czy krótkie, proste czy kręcone, jasne czy ciemne - chcemy wyglądać fantastycznie. włosy świadczą o osobie. Kiedy są lśniące, wypielęgnowane i uczesane natychmiast jesteśmy korzystniej oceniane. Podstawą wszelkich zabiegów są odpowiednio dobrane do problemu włosów.
Jeśli masz łupież, to bezwzględnie zacznij stosować szampon przeciwko łupieżowi.

wella maska do włosów

zaniedbane, niedbale ostrzyżone - szpecą nam prezentację i humor. Powinnyśmy podarować im moment rankiem, by wyglądały pięknie aż do wieczora.

Pokutują wciąż bajki, że stylizacja niszczy włosy. Szczególnie mocno utrzymuje się to przekonanie jeśli chodzi o prostownice do włosów. Nic bardziej błędnego - najbardziej szkodzi włosom pozostawienie ich bez uwagi. Promieniowanie UV, zanieczyszczenia w powietrzu, brak odżywek - oto realni wrogowie.

Zaintrygował Cię ten wpis? Wejdź więc do kolejnego artykułu i czytaj informacje dużo o ciekawiących Cię zagadnieniach.

Nowoczesne prostownice mają ochronne powłoki, opcję regulacji temperatury, a ponadto znaleźć kupić można wiele środków ochraniających włosy podczas stylizacji na gorąco.

A rozjaśnianie? Też wcale nie musi włosów niszczyć. Przede wszystkim wybierzmy dobrą markę. Na przykład firma farba Londa produkuje od długiego czasu, są znane i rekomendowane przez kobiety.

Do układania włosów warto także wykorzystywać kosmetyki dobrych firm - jak choćby marka Kemon. Używajmy ich jednak z umiarem. Czasami wystarczy położenie odrobiny pianki do włosów nadające objętość, by fryzura przez długie godziny zachowała się w nienaruszonym stanie. Oczywiście, najlepiej by było nie stosować w ogóle suszarki do włósów, ale bardzo nieliczne z nas mają włosy, które same układają się wspaniale. Zwracajmy jednak uwagę na to, by suszyć włosy strumieniem chłodnego powietrza.

Oczekujemy Ciebie! Zatem jesteśmy w witrynie (https://smartbodytrainer.pl/oferta/trener-personalny-gdansk/) - oto kolejne artykuły pełne intrygujących wątków są już przygotowane. Musisz tylko wejść w link.

Owszem, zajmie to trochę więcej, ale warto poświęcić tych kilka minut dla zdrowia włosów.

Kiedy już wypracujemy fryzurę należało by ją utrwalić. Wtedy niezastąpiony jest. To naturalnie już nie ten środek, który stosowały nasze mamy i babcie, a który z włosów robił sztywny kokon. Obecnie lakiery nie sklejają włosów, a sprawiają, że są sprężyste, miękkie i zachowują kształt.

Wspaniałe włosy to najlepsza ozdoba, dlatego warto dbać o to, by były zdrowe i gustownie ułożone.
2020/05/09, 07:14