Menu strony

Z jakich usług korzystamy najchętniej u fryzjera?

Fryzjer to ten rodzaj zawodu, który nigdy się nie zestarzeje. W szczególności kobiety chętnie korzystają z kunsztu fryzjerów. Nie ma to jak pozwolić sobie na odrobinę próżności i raz na jakiś czas zafundować sobie odświeżenie imagu. Nie dość, że nasze samopoczucie poprawia się, to i my same jakoś tak częściej się uśmiechamy. Wszystko to za sprawą magicznych dłoni fryzjerów, którzy używają do tego coraz bardziej skomplikowanych narzędzi.
Już nie wystarczą zwykłe maszynki do strzyżenia dostępne w sklepie, aby wykonać wymyślne cięcie. Ale nie samym strzyżeniem włosów kobieta żyje.

wella maska do włosów
Które zabiegi najchętniej życzą sobie panie u fryzjera? Otóż zwykle te, w których nie potrafią pomóc im siostry i wymagana jest pomoc fachowca. Ot np. taki grzebień do pasemek nie jest narzędziem, którym prosto posługiwać się w pojedynkę, dlatego w dalszym ciągu kobiety odwiedzają fryzjerów, aby zrobić sobie pasemka. Jest to czasochłonny zabieg, który wymaga wyczucia chociażby w koloryzowaniu poszczególnych pasm włosów.

Podobnie jest ze zmianą koloru. Najchętniej panie korzystają z farb goldwell colorance i w ten sposób dobierają sobie nowy. Paleta ta zawiera szeroki przekrój odcieni. Unikają przy tym niedofarbowanych pasemek farby. Lepiej czasem ponieść jakieś koszty, aby być zadowolonym z efektu, niż wyglądać jak swego czasu Ania z Zielonego Wzgórza.

Jeśli te odcienie są za mocne, innym wyborem jest Wella touch. Są to dokładnie pokrywające siwe włosy kremy bez amoniaku, które zapewniają włosom żywy połysk. Dodatkowo farby te pielęgnują włosy, dzięki zawartym w nim takim składnikom jak keratyna. Wasze włosy wyglądały naprawdę zdrowo.

Olejek arganowy pomaga nawilżyć włosy. Zabiegi z nim to czysta przyjemność. Fachowcy wyrażają się o nim z uznaniem. Wzmacnia włosy. Kuracja nim polega na wmasowaniu go w cebulki włosów lub nanoszeniu na końcówki dwa razy w tygodniu. Ma specyficzny, więc fryzjerzy powinni stosować go przed myciem głowy. Rewelacyjnie sprawdza się przy przesuszonych włosach.

Więcej treści

Profesjonalne kosmetyki do włosów muszą być odpowiednio dopasowane

farbowane włosy
Wszędobylskie spoty reklamowe zachęcające do właściwej dbałości o włosy potrafią zachwycić pięknem włosów aktorek lub aktorów. Wprawdzie w wielu przypadkach włosy w reklamie są ubarwiane komputerowo, to nadal marzymy o włosach jak te cenionej aktorki i o fryzurze jakby ułożonej przez popularnego fryzjera.


Tak, więc drogie Panie, tanie prostownice do włosów, lokówki i co tam jeszcze macie, niech wracają do szafek i udajcie się do fryzjera. Trzeba, od czasu do czasu pozwolić sobie na chwilkę relaksu. Tobie też się to przyda!
Wprowadził: A.Z.
2017/08/18, 06:31