Menu strony

Nektar Ambrozji dla Twoich włosów

odżywki
Wakacje kojarzą nam się z plażą, słońcem, aktywnym wypoczynkiem i sportami wodnymi. W każdej z tych sytuacji nasze włosy narażone są na szkodliwe działanie promieni UVA/UVB. Alterna i tym razem zadbała o swoich klientów, proponując specjalną linię kawiorową, która głęboko nawilża włosy i chroni je przed utratą koloru.

Kiedy już przestudiujesz zamieszczony tutaj tekst, nie mniej absorbująca okaże się ta oryginalna publikacja (http://www.spark-shop.com/pl/8-naszyjniki), ponieważ posiada zbliżone informacje na ten temat.Opatentowana formuła Color Hold®, zawarta we wszystkich kosmetykach marki Alterna, gwarantuje najwyższy stopień ochrony koloru, zapobiegając blaknięciu spowodowanemu działaniem promieni słonecznych, w tym pochodzących ze sztucznych źródeł światła.

MOISTURE CONDITIONER - to odżywka nawilżająca, która trwale odżywia włosy i chroni je przed stresem dnia codziennego. Oparta na formule Color Hold® zapewnia ochronę przed promieniowaniem UVA/UVB jednocześnie odbudowuje zniszczone wcześniej włosy. Specjalna kompozycja lipidów utrzymuje właściwy poziom wilgotności, a włosy odzyskują swoją witalność i lekkość.

Moisture conditioner to także uzupełnienie kawiorowej kuracji działającej przeciw przedwczesnemu starzeniu się włosów oraz negatywnemu działaniu zanieczyszczeń powietrza. Formuła Caviar Anti- Aging wypełnia włosy na poziomie komórkowym, co poprawia ogólny wygląd włosów od nasady aż po same końce.

Caviar Seasilk Moisture Conditioner 250ml- 145zł
Na podstawie danych z: Media Forum Sp. z o.o.
2020/10/29, 07:20