Menu strony

Okrycia wierzchnie marki Top Secret

Pośród sieciowych sklepów z ubraniami jednym z pierwszych znanych w kraju był Top Secret. Marka ta najpierw działała samodzielnie. Na dzień dzisiejszy w sklepach o tej nazwie do nabycia są wyroby także odmiennych marek należących do spółki zarządzającej Top Secret. Jest to przykładowo marka Troll. Sieć Top Secret udostępnia bardzo bogatą ofertę, gdzie dominują ubrania damskie i męskie. Oferowane są także różnego rodzaju akcesoria. W ostatnim czasie produkty Top Secret stały się znacznie częściej wybierane niż do tej pory. Oferta kurtek i płaszczy nie jest szczególnie bogata, jednak niektóre wyroby zasługują na uwagę.

Kurtki męskie
Dla panów Top Secret oferuje na przykład parę wzorów okryć na sezon zimowy. Są to kurtki grkurtki ( www.mengarnitury.pl/pl/page/7/kolekcja/?category_id=18 )puchowe. Występują także długie zimowe okrycia z grubego materiału. Te ostatnie mają charakter bardziej klasyczny, można je połączyć przykładowo z garniturem lub innym oficjalnym ubraniem. Kolekcja na wiosnę obejmuje okrycia wierzchnie w większości z nieprzemakalnej tkaniny, w rozmaitych, przeważnie ciemnych barwach. Niektóre z nich wyposażone są w kaptury. Inny typ kurtek, który można określić jako młodzieżowy, to modele we wzory. Najpopularniejszym z możliwych motywów jest czarno-biała szachownica. Kurtki te dodatkowo posiadają ściągacz na dole.


Kurtki i płaszcze damskie
Kolekcja damska również nie jest szczególnie szeroka. W zeszłym sezonie zimowym przeważały długie, ocieplane pikowane okrycia ściągane w talii. Modele takie również stanowiły większą część zimowej oferty w Top Secret. Kurtki Top Secret dla kobiet to w większości wymienione wcześniej płaszcze. Dostępne są różne rodzaje pikowania. Mają zazwyczaj w kaptury obramowane futrem. Cechą, która odróżnia płaszcze tej marki od innych zbliżonych jest różnorodność barw. Okrycia te występują w takich kolorach, jakich nie spotyka się w innych sklepach. Kolekcja na wiosnę to z kolei zazwyczaj niedługie kurtki z kurtki (www.skalnik.pl/odziez-meska-kurtki-zimowe.html)tych taknin, które również moga mieć nietypowe barwy. Dostępne są także kurtki skórzane z ćwiekami, z dżinsu oraz wzorzyste. Jednym z występujących motywów są kolorowe kwiaty.
2018/08/23, 07:11