Menu strony

Co powinien posiadać w szafie prawdziwy mężczyzna?

mężczyzna
Podobno wystarczy mieć kilkanaście odpowiednio dobranych ubrań, by wyglądać zawsze interesująco i stylowo. O tym, co powinien posiadać w swojej szafie prawdziwy mężczyzna mówi Agnieszka Handler – stylistka oraz Redaktor Kreatywna portalu .

Przeprowadzone badania wykazują, że aż 95 % tego, jak jesteśmy postrzegani przed innych ludzi zależy od naszej prezencji. Na podstawie wyglądu bowiem wydawany jest osąd o drugiej osobie. Eleganckiego mężczyznę poznaje się po schludności, intrygującym zapachu, dopasowanej garderobie oraz solidnych i zadbanych butach. - Niestety, w Polsce aż 90% mężczyzn wygląda po prostu fatalnie. Wynika to z tego, że panowie nie wiedzą, jak się powinni ubierać – mówi Agnieszka Handler stylistka oraz Redaktor Kreatywna portalu - Jedyną receptą na ten stan rzeczy jest edukacja mężczyzn oraz uświadomienie im, że wygląd ma ogromne znaczenie, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Wśród kobiet panuje opinia, że dobór męskiego stroju to rzecz mało skomplikowana. Nic bardziej mylnego. garderoba panów musi tworzyć spójną, jednolitą całość, a jej elementy powinny zostać odpowiednio dobrane i ze sobą współgrać. Dlatego też, w męskiej szafie nie może zabraknąć podstawowych strojów, które świadczą o męskiej elegancji.
Smoking, czyli męski strój wieczorowy, to kwintesencją szyku, przeznaczona na wyjątkowe okazje typu bale czy dyplomatyczne przyjęcia. Odpowiednio skrojony oraz znakomicie dopasowany - w połączeniu z elegancką koszulą oraz butami - sprawi, że każdy mężczyzna będzie wyglądał oszałamiająco. garnitur to kolejny, bardzo istotny element, którego nie powinno zabraknąć w męskiej garderobie. Dobierając idealny garnitur należy kierować się przede wszystkim męską sylwetką – marynarka nie może być zbyt duża, a spodnie za długie. Warto również pamiętać o spinkach do mankietów, które dodadzą smaku i designu całości stroju, a także krawacie, który nigdy nie może być jaśniejszy od koszuli.

W każdej męskiej szafie nie powinno również zabraknąć dopasowanych spodni typu jeans, wysokiej jakości kolorowych T-shirtów oraz luźnych koszul - w różnych kombinacjach elementy te tworzą interesujące formy ubioru typu casual. Prawdziwy mężczyzna powinien posiadać także dodatki, które nadadzą jego strojom charakteru: szaliki, skórzane rękawiczki, sportowe marynarki oraz okulary przeciwsłoneczne. Niemniej jednak, podstawą wizerunku Panów są świetnie dobrane, elegancje, skórzane, a także czyste buty. - Mimo to, pamiętajmy, że to nie szata zdobi człowieka. Dlatego też, prawdziwy mężczyzna powinien nie tylko świetnie wyglądać ale także znakomicie pachnieć – dodaje Agnieszka Handler stylistka oraz Redaktor Kreatywna portalu . oraz znakomicie przejdź do strony
Na podstawie danych z: Inplus PR
Wprowadził: Justyna Ossowska
2020/04/08, 07:13