Menu strony

Torebki inspirowane folkiem

torebki GOSHICO
Folk od lat inspiruje świat mody. Regularnie pojawia się w różnorodnych odsłonach na pokazach największych kreatorów. Te najbardziej ekscentryczne wersje ludowych motywów z wybiegów niejednokrotnie zaskakują, ale nigdy nie można im odmówić finezji i niezwykłej kobiecości. Romantyczne aplikacje z tradycją w tle zdobią także najnowszą linię torebek GOSHICO.

Torebka to nieodłączny element stroju, bez którego trudno wyobrazić sobie współczesną kobietę. To nie tylko praktyczny dodatek, ale także istotny detal, który nadaje kreacji ostatecznego wyglądu.

Po przeczytaniu tego tekstu, odkryj także (https://twojapesa.pl/) odmienne wiadomości na omawiany wątek, które będą podobnie zajmujące.


W nowej linii torebek każda z Pań znajdzie coś dla siebie. Docenią je szykowne elegantki, fanki praktycznej prostoty, miłośniczki dużych i pojemnych fasonów, a także zwolenniczki subtelnych mini torebek na te tylko niezbędne damskie akcesoria. Doskonale sprawdzą się na co dzień, a także jako uzupełnienie wieczorowej kreacji przełamując jej galowy charakter. Wszystkie łączy to, że wykonane są ręcznie, z efektownego filcu i ozdobione, jedynym w swoim rodzaju, haftowanym motywem ludowych kogutów, które dostępne są w kilku oryginalnych wersjach kolorystycznych.

torebki GOSHICO
Torebki szyte są z myślą o nowoczesnej i wymagającej kobiecie. Dlatego marka tak dużą wagę przykłada do surowców, wykończenia i detali. Wnętrze każdego modelu podszyto szlachetną satyną, a także wyposażono w niezbędną kieszonkę na dokumenty i komórkę. Niektóre fasony dodatkowo wyposażono w praktyczny haczyk na klucze, który pozwoli na szybkie i bezstresowe ich odnalezienie.
Nowe torebki to funkcjonalne i nietuzinkowe współczesne arcydzieła, które podkreślą kobiecą indywidualność nawet najprostszego stroju. W zależności od wielkości i modelu kosztują od 135 do 400 zł. Można kupić je w najmodniejszych butikach w całej Polsce, a także w sklepie internetowym marki

GOSHICO to stosunkowo młoda, polska marka, którą stworzyły i rozwijają siostry Małgo i Aga. Pierwsza z nich to artystyczna dusza, której ambicją jest tworzenie przede wszystkim rzeczy pięknych i wyjątkowych. Druga z sióstr z wykształcenia ekonomistka, jest świeżo upieczoną, świetnie zorganizowaną mamą i miłośniczką perfekcji. To ona dba o praktyczną stronę wyrobów sygnowanych marką. W ofercie znaleźć można oryginalne torebki, a także ręcznie wykonywaną biżuterię, która produkowana jest w pojedynczych, niepowtarzalnych egzemplarzach.
Na podstawie danych z: PRIMOLOKO/Black&WhitePR
2020/01/14, 07:10