Menu strony

Zabieg dermatologiczny po raz pierwszy

„To nie dla mnie”, „boję się igieł”, „nie stać mnie na taki luksus” – odmładzające zabiegi nierzadko powodują takie reakcje. Rozumiemy, ale większość z nich jest nieprawdą, który należy obalić. Utarło się powiedzenie, że czasem niewiedza jest błogosławieństwem. Nic to jednak nie znaczy w zabiegach medycyny estetycznej. Lęk i obawy przed skorzystaniem z szerokiej oferty wynikają z pewnych mitów, które nie mają pokrycia w rzeczywistości. Dlatego Centrum WellDerm przełamuje opór i mity i zachęca do skorzystania z nowego rodzaju oferty.
Złota medycyna estetyczna
Krok pierwszy Pierwszy krok to bezpłatna konsultacja u dermatologa TAG=medycyny estetycznej. To pozwoli doświadczonemu lekarzowi dokonać szczegółową analizę kondycji i potrzeb skóry. Tylko tak można dobrać właściwy zabieg i skomponować kurację, która będzie trwała w efektach. Sprawdź więcej: na tej stronie

Więcej treści

Kwas hialuronowy dla prawidłowego nawilżenia skóry

Kwas hialuronowy dla prawidłowego nawilżenia skóry
Obok redukcji zmarszczek głównym zadaniem zabiegów z wykorzystaniem kwasu hialuronowego jest regeneracja i przywrócenie skórze odpowiedniego poziomu nawilżenia. Jak wybrać kurację dopasowaną do naszych potrzeb?


Krok drugi Kolejnym krokiem jest przygotowanie skóry do poważniejszych zabiegów.

Czy spodobał Ci się ten materiał? Jeżeli tak, to zobacz poza tym szczegóły w serwisie pieluchy dla dorosłych, ponieważ one również mogą okazać się dla Ciebie bardzo interesujące.

Z tego powodu lekarze WellDerm na początek mogą polecić Zaffiro, czyli termolifting bezinwazyjnie powstrzymujący procesy starzenia i likwidujący objawy wiotczenia skóry. Poczas tego zabiegu specjalna głowica emituje światło podczerwone, które nagrzewa znajdujący się w skórze kolagen do temperatury ok. 70 stopni Celsjusza, a dzięki temu namnaża się on. 

Poza zabiegu Zaffiro w zestawie oferowanych zabiegów znajdują się także: bezinwazyjny Jet Peel, który świetnie oczyszcza skórę, mezoterapia bezigłowa, regenerująca skórę mocą witaminowych koktajli, oraz wygładzające peelingi. Każdy z tych zabiegów ma potwierdzoną efektywność i pozwalają osiągnąć doskonałe rezultaty, a do tego są bardzo bezpieczne i szeroko stosowane na całym świecie. Gdyby argumentów było mało, to dodatkowo oferta WellDerm dla nowy Klientów zakłada rabaty na zabieg przygotowujący.

wellderm - logo
Krok trzeci Gdy już skorzystamy z dwóch pierwszych kroków, i oswoimy się z gabinetem, poznaniu lekarzy i nabraniu zaufania do metod stosowanych w centrum, przychodzi czas na trzeci etap – zabiegi boptoksem lub wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego. Więcej o zabiegach estetycznych i nie tylko znajdziesz w Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm
2022/12/19, 07:01