Menu strony

Lemoniq & Kampania Wodna PAH

Bransoletki Lemoniq we współpracy z PAH
Marka Lemoniq we współpracy z Polską Akcją Humanitarną stworzyła specjalną kolekcję biżuterii, z której część dochodu ze sprzedaży przeznaczona jest na programy i projekty wodne w Afryce Subsaharyjskiej.

Ponad połowa ludności Południowego Sudanu nie ma dostępu do wody pitnej. Tylko 6,4% ludności posiada dostęp do sanitariatów. Z powodu zbyt małej liczby studni, te które istnieją są przeciążone i ulegają częstym awariom. W wielu rejonach tego kraju na jedną studnię przypada nawet ponad 2000 osób. To 4 razy więcej niż dopuszczają standardy humanitarne. Życie wyznaczane jest tu przez przyrodę. To ona decyduje kto przeżyje kolejne miesiące, kiedy spadnie deszcz i kto będzie miał wodę.
Marka Lemoniq zaprojektowała i wykonała dedykowaną linię bransoletek, z charakterystyczną zawieszką w kształcie kropli wody. Do wyboru jest kilka modeli: od tych najbardziej minimalistycznych, po wersje z koralikami oraz pomysłowo plecionymi rzemieniami.

Chcesz znaleźć inne tego typu porady? Jeżeli tak, ta wyczerpująca treść jest godna zainteresowania, gdyż dotyczy pokrewnej tematyki.

Symbolicznie kolekcji towarzyszy kolor biały i niebieski.
To kolejna po Pajacyku linia biżuterii dedykowana działaniom Polskiej Akcji Humanitarnej. W tym roku za prowadzone, charytatywne działania, marka Lemoniq została nominowana do nagrody Dobroczyńca Roku 2012.
Na podstawie danych z: Agencja Social Hunters
Wprowadził: Magdalena Kostyszyn
2021/09/08, 07:01