Menu strony

Ogól się z klasą

Nie wiesz, jaki jest idealny prezent dla faceta? Rzecz jest banalna: odpowiedni zestaw do golenia, który spowoduje, że ta poranna czynność będzie zapewniała mu wiele satysfakcji. Opłaca się samodzielnie zbudować taki pakiet.

Jeżeli pragniesz zakupić mu jakieś dziwaczne kremy do twarzy, porzuć tę myśl. Oto podstawowe akcesoria, które każdy pan musi posiadać w swoim pakiecie do golenia:

Więcej treści

Faceci także powinni zadbać o własną aparycję!

krem do golenia
Panie doskonale wiedzą, że o swoją prezencję zewnętrzną należy dbać. Jakby nie patrzeć działa w naszym kraju bardzo dużo salonów fryzjerskich albo gabinetów urody estetycznej. Jednak z mężczyznami jest nieco inna sprawa. Czyli można powiedzieć, iż ci panowie, którzy umieją zadbać o własny wygląd zewnętrzny, własną aparycję, są w sporej mniejszości. Być może to się za jakiś czas zmieni, proporcje będą niejako zamienione, ale na dziś dzień rzeczywistość jest taka, że mężczyźni, którzy potrafią zadbać o chociażby swój ubiór są w mniejszości.


brzytwa do golenia
Brzytwa do golenia - nie przecieraj oczu ze zdumienia. Facet nie używa golarek dla dam. Nawet jeśli twój mąż nigdy nie stosował lśniącego ostrza, na pewno błyskawicznie się nauczy, jak tym się golić. To może okazać się dla niego niesamowitym uczuciem, które przeniesie go w czasie, do okresu, gdy mężczyźni golili się nożami.

Dzięki temu poranne strzyżenie zarostu zmieni się w ekscytujący rytuał, który przyniesie facetowi siłę na cały dzień. Brzytwa do golenia w garści daje poczucie władzy, a również kontroli, gdyż goląc się powinno się monitorować każdy ruch. Poranne golenie wyuczy go dokładności i konsekwencji. Taka brzytwa to coś, co musi posiadać każdy łazienki (polecamy odwiedź serwis), który pragnie poczuć łączność ze swoimi przodkami.

W sytuacji, gdy jednak twój partner lęka się trzymać w garści ostrze, alternatywną opcją jest maszynka na żyletki. Twój łazienka (polecamy pokaż szczegóły) nie powinien używać jednorazowych nożyków, które są mało wydajne przy goleniu. Maszynka na żyletki pozwala na wywalenie stępiałych żyletek i włożenie tam ostrych.

maszynka
Do zestawu dla faceta dodaj koniecznie porządną wodę kolońską oraz kremy męskie. Olewaj wszelkie zapachy, które nie pasują do faceta. Mężczyzna musi pachnieć energią i pewnością siebie, a więc kup konkretny zapach. Dodatkowo najlepiej nabądź jeszcze wodę po goleniu o identycznie zapachu, żeby dopasował się do wody kolońskiej. Żeby rany, które powstają w czasie golenia błyskawicznie się goiły, zakup też ałun, preparat, który efektywnie tamuje krwawienie.
Na podstawie danych z: facetaria.pl
Wprowadził: S.S.
2017/11/21, 15:02