Menu strony

Nowa kolekcja adidas - Stella McCartney – barricade

Nowa kolekcja Stella McCartney barricade
adidas prezentuje nową kolekcję Stella McCartney barricade: linię ubrań dla aktywnych dziewczyn grających w tenisa, które łączą wysokiej jakości technologie i unikalny design Stelli. Świetne tenisistki - Karolina Wozniacki, Laura Robson, Maria Kirilenko stawiają na stroje, które łączą styl i właściwości najwyższej jakości odzieży sportowej.

O tym jak prezentują się nowe stroje możecie przekonać się śledząc wielkoszlemowe poczynania Karoliny Wozniacki, Andrei Petkovic, Laury Robinson i Marii Kirilenko.

Nie wahaj się - sporo wiadomości czytaj pod adresem (https://dotatuazu.pl/), który dla Ciebie przygotowaliśmy. Jeżeli pojawią się jakieś pytania - chętnie na nie odpiszemy.

Wszystkie miały na sobie ubrania z kolekcji Stella McCartney barricade na niedawno zakończonym Australian Open.

Nowa kolekcja Stella McCartney barricade
Jesteś zainteresowana? Masz do wyboru sukienkę lub osobno - spódnicę oraz top. Wszystkie ubrania Stella McCartney barricade korzystają z palety żółci, niebieskiego, białego z akcentami srebra i szarości. Tworząc je Stella inspirowała się kolekcją ready-to-wear, które priorytetem było podkreślenie kobiecości i aktywne wsparcie dziewczyn podczas uprawiania ich ulubionego sportu. Tenis to jedyna z tych dyscyplin, w których mogę pokusić się o stworzenie kobiecych ubrań przy zachowaniu sportowego charakteru. Osiągnęliśmy ten cel wybierając odpowiednią paletę kolorów, nadając ubraniom talię i wykorzystując najlepsze, dostępne technologie. Jestem dumna z efektu naszych prac! - mówi Stella.

Karolina Wozniacki i inne czołowe tenisistki świata wspierane przez adidas będą wykorzystywać zalety strojów Stelli także podczas czerwcowego turnieju French Open. Wtedy też będzie można zobaczyć nową wersję kolorystyczną ubrań z kolekcji barricade. Karolina będzie walczyła w Paryżu o wielkoszlemowy tytuł w jednoczęściowej, biało-niebieskiej sukience.

Każde z ubrań wyposażono w nieodzowną tkaninę Climalite®, która wchłania pot z powierzchni skóry i odprowadza go do jej zewnętrznej warstwy, aby szybciej wyparował. Dzięki niej, ani tenisistkom na Wielkim Szlemie, ani Tobie nie zabraknie sił, nawet gdy temperatura i emocje na korcie sięgną zenitu.

Nowa kolekcja Stella McCartney barricade
Nowa kolekcja adidas Stella McCartney barricade sprawia, że czuję się pewnie i komfortowo na korcie. Jasny kolor blokuje promienie słońca, a zaawansowana technologia daje mi pewność siebie, dzięki temu mogę się skupić na swojej grze - mówi Karolina Wozniacki. Andrea Petkovic dodaje: Cały ten zestaw sprawia, że ​​czuję się przygotowana do zwyciężania. Wychodząc na mecz mam zamiar iść na całość i dać z siebie wszystko, a wsparcie najlepszych istniejących technologii daje mi komfort psychiczny i jest dla mnie bardzo ważne.

Andrea Petkovic, Laura Robson, Karolina Wozniacki i gwiazdy tenisa korzystają również z butów adipower zaprojektowanych z myślą o szybkim poruszaniu się po korcie. Technologie adiTuff i adiPrene+ gwarantują odporność i sprężystą amortyzację. Podeszwa adiPRENE chroni i stabilizuje pietę.
Na podstawie danych z: Goldbach Interactive Poland
Wprowadził: Aneta Brzozowska
2022/07/06, 07:01