Menu strony

Znajdź swój zapach i styl

Dziewczyno-chłopak, panienka, ostra babka, hipiska, kobieta eteryczna. Każda z nas jest jakaś i każda lubi określony sposób ubierania się. Długie spódnice, trampki czapki z daszkiem,koronki, ciężkie buciory, kurtki nabite ćwiekami, to wszystko na co dzień w widoczny sposób nas nazywa i stawowi niejako o nas. Ubieramy się tak jak lubimy. Pragniemy czuć się komfortowo we własnej skórze. Często też ubranie podkreśla naszą duszę.


A jak działa zapach. Jaki jest dla nas tym odpowiednim? Który współgra z naszym stylem, a co za tym idzie do nas . Mamy dla Was kilka propozycji, dość różnych tak, aby każda z pań odnalazła wśród nich coś dla siebie.

Perfumy Armani to esencja łagodności. Jego Acqua di Gio to połączenie mięty, limonki. Wszystko to składa się na idealne harmonijne połączenie, które przywodzi na myśl śródziemnomorskie plaże, rozbijające się o piasek morze i upalny klimat. Nuty zapachowe tych perfum przypadną do gustu każdej kobiecie, która wyśmienicie czuje się w zwiewnych spódnicach, a jej włosy to pokręcone romantycznie loki. versace versus – to marka, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Słynny projektant z początku zadziwiał strojem, do dziś zaś raduje nasze zmysły również i zapachem. Zapach bardzo uniwersalny, nie rzucający się… w nos. Jednocześnie szatańsko kobiecy! Idealny dla chłopczycy, która na zasadzie kontrastu, chce uwydatnić swój styl lub też oczekuje na przebudzenie niczym z zimowego snu. A może dzięki tym kwiatowym nutom zmieni się z brzydkiego kaczątka w Kopciuszka?


Gdy słyszę perfumy eau de chloe pierwsze co wpadnie mi do głowy to świetny zapach. I niech nie zwiedzie was jego iście romantyczne opakowanie, ten zapach (sprawdź stronę) jest konkretny: stanowczy, w sam razdla takich samych kobiet. Przywodzi na myśl orient: barwny nieokiełznany, pełen tajemnic. Takie też mogą być kobiety lubiące skóry, glany i dlatego kobieta, i perfumy te pasują do siebie niczym dwie polówki pomarańczy. Anielska gwiazda Angel olśni swoim zapachem każdą kobietę.


Perfumy Dolce Gabbana to głównie Femme. Inspirowane były hollywoodzkimi gwiazdami i swoją nutą kojarzą się z szykiem i wykwintnością. Zapach jest wciąż szukają. Możliwości jest dużo, ale nasze zmysły zawsze odnajdą ukojenie jakiejś nucie. Dlatego zaraz idźcie do sklepu po swój idealny zapach.
2018/06/23, 13:08