Menu strony

Nowości od Lemoniq

Bransoletki od Lemoniq
Dodatki są kluczem do świetnego wyglądu - dzięki nim strój nabiera charakteru. To jedyna część garderoby, która będzie Ci pasować bez względu na wzrost, figurę czy wagę. A jeżeli zainwestujesz w dobrej jakości biżuterię, możesz śmiało kupować tańsze ubrania - nikt tego nie zauważy!

W pojawiły się właśnie nowości: ekskluzywna złota kolekcja z elementami pokrytymi 24-karatowym złotem, nowe modele kultowej serii Pajacyk czy plecione bransoletki z ciekawymi zawieszkami.

Bransoletki
Bransoletki od Lemoniq
Nowością w ofercie są szerokie bransolety pokryte włosiem, wykonane ze skóry naturalnej. Wyraziste ozdoby w zwierzęce wzory zawsze będą mocnym akcentem rzucającym się w oczy. Te złożone z kilku cienkich rzemyków poprzeplatanych między sobą koralikami to równie dobra inwestycja.

Kolekcja Pajacyk
W ofercie butiku dostępne są również nowe modele bransoletek z Pajacykiem, które powstały we współpracy z Polską Akcją Humanitarną. Kolekcja biżuterii artystycznej z dołączoną figurką Pajacyka, jest symbolem wspierania akcji. Każdy kupiony produkt z Pajacykiem wzbogaca konto akcji o 2,50 PLN - równowartość jednego ciepłego posiłku dla dziecka.

Wszystkie zaprezentowane modele dostępne są w butiku Bransoletki - oferta -
Na podstawie danych z: Agencja Social Hunters
Wprowadził: Magdalena Kostyszyn
2018/07/12, 10:38