Menu strony

Ubierz się modnie na fitness

fitness Reebok
Fitness to twórcza, nieznająca żadnych ograniczeń zabawa! Daj się ponieść fantazji i nowemu treningowi Jukari Fit to Flex z Reebok Cirque du Soleil. To pierwsza tak ekskluzywna i wyjątkowa kolekcja fitness do ćwiczeń z unikalną elastyczną wstążką.

Ciesz się ruchem!
Fitness to nie tylko seria ćwiczeń w zamkniętej sali. To przede wszystkim radość płynąca ze świetnej zabawy! Nawiązanie kontaktu z własnym ciałem będzie łatwiejsze, jeśli zastosujesz się do zaleceń nowego treningu JUKARI Fit to Flex. To stworzony przez Reeboka we współpracy ze strategicznym parterem – kanadyjską grupą artystyczną Cirque du Soleil - rewolucyjny program ćwiczeń. Oparty o taniec i fitness - zerknij na nasz sprzęt do salonu fitness - ułatwia wykonywanie płynnych ruchów, utrzymanie kontroli nad własnym ciałem i sprawia, że będzie ono wyglądało jędrniej.

Odkryj w sobie artystyczną duszę!
fitness Reebok
Żyjesz w biegu. Jesteś aktywna i wymagająca. Dajesz z siebie wszystko, ale sama również dużo oczekujesz – także od mody. Z myślą o Tobie powstała stylowa i wyszukana kolekcja Cirque du Soleil. Dzięki niej możesz oddać się ćwiczeniom w stylu mistrzów z "Cyrku słońca".

Olśnij wszystkich z Cirque du Soleil
Zaprojektowane z ekskluzywnych, połyskujących materiałów ubrania nawiązują stylem do gimnastyki artystycznej. Stroje Cirque du Soleil to połączenie luksusowych tkanin i kunsztownie gładkich szyć, które sprawią, że twoja sylwetka będzie wyglądać smuklej. Efektowną kolekcję stworzono, by zaspokoić potrzeby każdej aktywnej fizycznie kobiety lubiącej czuć się komfortowo i bardzo kobieco w stroju do fitnessu.

Zaczaruj swoją codzienność
fitness Reebok
Kolekcja składa się z całej gamy wyszukanych produktów, które możesz założyć uprawiając wszystkie dyscypliny fitness - zerknij na nasze urządzenia kardio -: od biegania po jogę, tenis i JUKARI. Ich ostateczny kształt to wynik wieloletnich doświadczeń Reeboka w tworzeniu strojów fitness w połączeniu z elegancją i artyzmem grupy Cirque du Soleil. W wyjątkowej kolekcji znajdziesz buty, kurtki, topy, dresy, spodnie, legginsy czy oryginalne torby. Jej różnorodność i wielowymiarowość sprawi, że wybierzesz ją zawsze wtedy, kiedy będziesz chciała czuć się swobodnie. Energetyzujące odcienie fioletu i pomarańczy wpłyną na poziom twojej witalności - obudzą cię i zarażą pasją do ćwiczeń JUKARI Fit to Flex. Doskonałym uzupełnieniem fioletowego szaleństwa jest klasyczna czerń oraz spokojne szarości. Charakterystycznym elementem całej kolekcji są ekspresyjne motywy i fantazyjne wzory odzwierciedlające artystyczne emocje, dynamizm oraz nieprzepartą chęć działania. Faliste linie, koła i elipsy to kulturowe symbole kobiecości i elegancji. Sprawią, że poczujesz się w nich seksownie i obudzisz w sobie artystyczną duszę mając możliwość tworzenia oryginalnych zestawień z codzienną garderobą.
Spraw sobie dużo radości, wprowadź fitness w swój styl życia, wyjdź poza siłownię i daj się ponieść twórczej energii.
Na podstawie danych z: Reebok
2018/07/12, 10:38