Menu strony

Sylwestrowa kolekcja CROPP

Styl ma znaczenie, zwłaszcza kiedy można się nim bawić bez końca. Nadchodzi magiczny czas imprezowania w karnawale: prywatki, koncerty, klubowe spotkania ze znajomymi. Taniec (szkoła tańca nowoczesnego Kraków) i radość, wolność i dobry look to dewiza marki Cropp w nadchodzącym sezonie.

Rockowo ale we francuskim brzmieniu - czemu nie? Jeśli chodzi o modę tym bardziej jest to zrozumiałe. A jak to wygląda? W karnawale nosimy się z wyobraźnią, miksujemy czarne, rockowe sukienki czy tank topy z grzecznymi kardiganami z kokardką. Lubimy ultra krótkie mini z zaszewkami, szare i białe T-shirty.

Biżuteria na Sylwestra i karnawał w CROPP

Czarna koronka, motyw kokardki, połyskliwe aplikacje to główny nurt karnawałowej kolekcji CROPP. Fokus na dodatki ukazuje kopertówki, długie kolczyki, i urocze naszyjniki w srebrnym i złotym kolorze na których widać konną eskadrę na karuzeli.

Słodkie w wyrazie pierścionki z motylem czy perełkami, opaski z kokardą nadają całości bardzo kobiecego looku. Całość w karnawałowym zestawieniu nie jest oczywista, a przez to świeża w wyrazie.
Sukienki na karnawał CROPP

Dziewczęce akcesoria, kokardy, serca, kolczyki czy naszyjniki świetnie współgrają z prostymi formami kroju i koloru. karnawał w stylizacji CROPP jest naturalny i zabawny z nutą rockowego brzmienia w stylowym francuskim wydaniu! naszyjniki (w serwisie)
Na podstawie danych z: CROPP
Wprowadził: Katarzyna Makowska
2018/12/05, 07:15