Menu strony

Niezwykłe cechy galanterii ze skóry.

Wyroby ze skóry cieszą się ogromną popularnością od setek lat. Pozyskiwane z powłok ciała gospodarskich i dzikich zwierząt, wykorzystuje się je do wyrobów różnych elementów odzieży, torebek, pasków, rękawic, tapicerek samochodowych, a także w nowoczesnej technologii i sztuce i dekoratorstwie. Skóra jest niezwykle plastyczna i delikatna, a jednocześnie jest wytrzymała i odporna. Bardzo znaną odzież skórzaną i dodatki produkuje marka Wittchen, a sklep wittchen cieszy się ogromnym uznaniem i popularnością spośród entuzjastów wyrobów ze skóry.
kurtki i płaszcze
Kilka słów o produktach Wittchen.

O unikatowych cechach wyrobów marki Wittchen konsumenci a zwłaszcza Panie wiedzą od ponad dziesięciu lat. Ta polska firma powstała 13 lat temu dzięki Jędrzejowi Wittchenowi, który, wraz z firmami pochodzącymi ze wschodu wypuścił w Polsce startową linię skór Italy. Od przeszło 20 lat firma wypuściła na rynek ogromną ilość serii cieszących sięniezwykłą renomą oraz popularnością, a ze spółki z z o. o. stała się spółką akcyjną.

Co oferuje Marka Wittchen?

Więcej treści

Moda męska na jesień

Jesienna kolekcja House
Zgodnie z pomysłami cenionych na całym świecie dyktatorów stylu można bawić się do woli. Wolno łączyć wszystko, nawet cętki, paski zebry, printy, a nawet kwiaty a także malarskie desenie.
Trzeba niemniej przyznać, że kunszt właściwego dobrania ubioru do pory jesiennej wymaga istotnej wiedzy oraz dużej dawki kreatywności, wyjątkowo jeśli konwersujemy o modzie męskiej. Tymczasem, już kilka prostych trików może sprawić, że dzięki dostosowaniu modnych ubrań istotnie zyskamy na ogładzie.


Mimo, że co roku zmieniają się style w modzie, pewne produkty są ponadczasowe oraz wiecznie będą modne.

Zaciekawił Cię nasz artykuł? Masz ochotę na inne? Wobec tego jesteśmy w serwisie (https://www.skalnik.pl/szpilki-i-sledzie-do-namiotu) - trzeba wejść w poniższy link i przeglądać następne wątki.

Do takich z pewnością należą płaszcze wittchen . Doskonałe na jesienne dni, skutecznie zabezpieczą nas przed chodem i deszczem. Oprócz przyjemności z noszenia są bardzo starannie uszyte, a najwyższa jakość skór cielęcych powoduje, że płaszcze te będą doskonałą inwestycją na na następne lata. Na coraz mroźniejsze polskie zimy polecamy torebki wittchen , wśród zróżnicowanych fasonów, krojów i kolorów na pewno każda kobieta odnajdzie swój indywidualny styl.
kurtki i płaszcze
Wyroby ze skóry są ponadczasowe, sprawę z tego zdaje sobie każdy, kto posiada w swojej garderobie chociaż jeden skórzany element garderoby, taki jak kurtkę czy płaszcz wykonany z dobrej gatunkowo skóry. Nie trzeba się martwić modą i sezonowymi trendami a przyjemność noszenia jest nieporównywalny z żadnym innym materiałem. Dodatki i odzież skórzana dopasowuje się do właściciela niczym druga skóra i powoduje, że płaszcz czy kurtka nie jest zwyczajną odzieżą. Drobiazgi wykonane ze skóry np. torebki czy paski z pewnością będą idealnym i ponadczasowym podarunkiem.
Na podstawie danych z: domodi
2022/12/02, 07:01