Menu strony

Jak zostać Konsultantką Avon?

szminka
Aby zostać Konsultantką AVONu musisz przede wszystkim podpisać umowę. Do podpisania umowy potrzebny jest dowód osobisty. Jeżeli nie masz ukończonych 18 lat to umowę możesz podpisać za zgodą rodzica lub opiekuna.

Jeżeli nie wiesz do kogo się zgłosić, wypełnij formularz na stronie głównej AVON i w niedługim czasie zgłosi się do Ciebie osoba, która zajmuje się zapisywaniem nowych Konsultantek w rejonie Twojego miejsca zamieszkania (czyli Lider Sprzedaży). Z Twoim Liderem będziesz mogła porozmawiać o tym czym się zajmujesz, co Cię interesuje i jakie masz oczekiwania od AVON. Jeśli będziesz miała jakieś pytania dotyczące pracy jako konsultantka AVON możesz je śmiało zadawać. Jeżeli nie masz doświadczenia otrzymasz pomoc w postaci szkoleń w celu zdobycia potrzebnej wiedzy.
Podpisanie umowy nie wiąże się z żadnym kosztem, jak również zamówienia które będziesz składać nie posiadają minimalnego ograniczenia (poza pierwszym zamówieniem). Umowa jest podpisywana na czas nieokreślony. Możesz od niej zawsze odstąpić nie ponosząc żadnych kosztów czy konsekwencji.
Dalsze instrukcje takie jak terminy kolejnych zamówień i dostawy paczek i najważniejsze praktyczne informacje otrzymasz od Lidera podczas kolejnych kontaktów. Wszystkie pomocne materiały z bieżącego katalogu dostępne są również na stronie AVON.

Po zakończeniu formalności bardzo ważne jest poznanie aktualnego katalogu jako narzędzia Twojej pracy, produkty, firmę. Praca konsultantki AVON polega również na stałym zdobywaniu nowej wiedzy i doskonaleniu umiejętności.

Od czego zacząć pracę konsultantki? Od zbudowania listy swoich potencjalnych Klientek i Klientów! Od tego zawsze zaczyna się biznes. Na Twojej liście mogą znaleźć się Twoi najbliżsi, znajomi z którymi się często spotykasz, znajomi ze szkoły. Przejrzyj też zawartość Twojego telefonu i listę adresów e-mail. Pokaż katalog AVON jak największej liczbie osób z listy. Jeśli ktoś nie będzie zainteresowany - poproś o polecenie – może ktoś inny będzie zainteresowany kosmetykami AVON.

Kiedy zainteresuje Cię ten temat, obejrzyj ponadto (http://englander.com.pl/medycyna-estetyczna-wroclaw/) inne nasze serwisy, które przedstawiają to zagadnienie - z pewnością też Cię zaabsorbują.

Uprzedź Klientki, że będą musiały zapłacić Ci za kosmetyki przy ich odbiorze - to ważne, szczególnie dla Ciebie.

Jeśli Twój Klient będzie chciał z jakiegoś powodu zwrócić lub wymienić produkt, ma do tego absolutne prawo, o nic się nie martw. Jedynym warunkiem jest to aby nie był on zużyty w ilości większej niż 25%. Gwarancja stuprocentowej satysfakcji umożliwia Klientom zwrot lub wymianę kosmetyków w ciągu 3 miesięcy od dnia zakupu. Twoją rolą będzie przesłanie produktu do Avon, aby można go było wymienić lub usunąć jego koszt z Twojego konta.

Rachunek za zamówione produkty opiewa na kwotę niższą niż ich wartość dla klientów. Ta różnica nazywana jest opustem. Czyli konsultantka kosmetyków AVON płaci Firmie za produkty mniej niż zapłacili jej klienci, a różnica pozostaje w Jej portfelu. To jest Twój zysk!

Skorzystaj z możliwości własnego rozwoju i zostań konsultantką Avon. Chcesz zostać konsultantką AVONu – do dzieła!
Aby zostać konsultantką ORIFLAME należy spełnić podobne warunki.
2019/04/09, 10:20