Menu strony

Przegląd sukienek na Andrzejki

to największy w Polsce serwis, umożliwiający przeglądanie oraz inspirowanie się produktami dostępnych w bazie marek. Jesteśmy przekonani, że bez względu na urodę, figurę i wiek, chcesz wyglądać najpiękniej podczas zbliżającej się imprezy andrzejkowej. Oto krótki poradnik, który ułatwi Ci poszukiwania sukienki idealnej.

Czerń
Te z Was, które przeszły na ciemną stronę mocy i tylko jeden kolor uważają za słuszny, nie muszą się martwić. W ofercie znajduje się kilkaset modeli nieśmiertelnej małej czarnej.

Te informacje wciągnęły Cię zupełnie? Jeżeli tak jest, to przeczytaj więcej tutaj danych na pozostałych stronach - znajdziesz je, klikając w odsyłacz znajdujący się poniżej.

Odważne panie mogą zdecydować się na wersję z ozdobną baskinką, skórzanymi elementami lub zmysłowymi wycięciami, dla kobiet, które nie lubią jednak eksperymentować, znajdą się klasyczne kroje. Kolor czarny królował na jesienno-zimowych pokazach, takich domów mody jak: Etro, Givenchy czy Celine, a nimi zawsze warto się inspirować.


Kolor
W tym sezonie jednogłośnie burgund został wybrany, jako najgorętsza barwa jesieni. Dzielnie kroku dotrzymuje mu również fiolet (od jasnego wrzosu, po nasyconą purpurę i śliwkę) oraz niebieski. Zdecyduj się na jeden z tych trzech kolorów i wyróżniaj się na parkiecie!


Blask
Dolce&Gabbana i Balmain pokazali nam, że styl barokowy z ciepłymi metalicznymi kolorami i bogatą ornamentacją może wyglądać szykownie. Postaw na ciekawe zdobienia, wszystkie odcienie złota i zostań królową balu!
Na podstawie danych z: Agencja Social Hunters
Wprowadził: Magdalena Kostyszyn
2019/07/10, 07:04