Menu strony

Świetne gatunkowo obuwie w olśniewających wzorach

Obuwie i akcesoria pantofelek24

Sklep pantofelek24 jest jednym z częściej wybieranych sklepów sieciowych, a pantofelek24zem jednym z droższych na terenie Polski. Kolekcja pantofelek24 jest bardzo szeroka i urozmaicona, zarówno ta skierowana do kobiet, jak i dla mężczyzn. Sporą część tej oferty tworzą buty i różnorodne dodatki. Wśród dodatków znajdują się różnorodne torby i torebki, jak również ozdoby i szaliki na szyję. Produkty w asortymencie zależne są od pory roku. Aktualna oferta to kolekcja wiosenna i przewiduje już ubiory cieńsze, jak również ubrania letnie, czyli sukienki, krótkie spodenki czy odkryte buty.


Torebki i apaszki

Torebki pantofelek24 występują w bardzo wielu typach. Przede wszystkim sąbędą to niewielkie kopertówki do noszenia w ręce, torebki na ramię oraz torby z paskiem. Kopertówki bywają w różnych kolorach. Część z nich jest haftowana, inne z ćwiekami lub kolcami. Jeśli chodzi o torby z uchwytem, najpopularniejszym materiałem jest skóra oraz tkaniny skóropodobne. Kolory są bardzo urozmaicone, od czarnego aż po jaskrawą żółć. Wielkie torby są również w różnych kolorach, skórzane i zamszowe. Niektóre z nich są również pikowane. Szaliki, które można nosić na szyi lub w charakterze nakrycia głowy, posiadają dużo motywów. Powtarzają się różnorodne wzory etniczne oraz roślinne. Występują także wzory zwierzęce, do których należy zebra. Chustki uszyte są w większości z bawełny, część jest także z lnu. Część z nich wyposażona jest we frędzle.

Obuwie

Znaczną część oferty sklepów pantofelek24 stanowi obuwie. W kolekcjach zimowych przeważają kozaki muszkieterki i botki. Kozaki pantofelek24 zrobione są najczęściej ze skóry. W ostatnich latach dominują kozaki długie, najczęściej przed kolano. Przeważa czerń. Jednym z najbardziej popularnych typów jest model wzorowany na żołnierskich butach oraz na butach do jazdy konnej. Są to długie buty ze skóry w kolorze czarnym z brązowym pasem przy brzegu cholewki. W kolekcji pantofelek24 znajdują się buty damskie na płaskim obcasie, na szpilce oraz na platformie. Zależnie od sezonu mogą być ocieplane lub nie. Ich koszty są dość urozmaicone zależnie od rodzaju. Kolekcja wiosenna i letnia zawiera sandały, zarówno te nieskie, jak i wysokie, mokasyny i inne. W sklepie można także dostać obuwie sportowe w formie tenisówek w rozmaite wzory.
Na podstawie danych z:
2013/04/15, 16:10