Menu strony

Walentynkowy makijaż

szminka
Każda kobieta marzy by w Walentynki poczuć się wyjątkowo. Ważne jest dla niej również, by w tym szczególnym dniu wyglądać pięknie i zmysłowo. Firma Delia Cosmetics z myślą o tym szczególnym dniu proponuje dwa produkty do makijażu ust i paznokci w kolorze głębokiej czerwieni - Glamour Fashion Colourful Lipstick oraz Delia Fashion Active Calcium.

Pomadka do ust Delia Glamour Fashion Colourful Lipstick zawiera masę perłową pozyskiwaną z perłopława, wytwarzającego najbardziej poszukiwane perły na świecie. Jest ona bogata w liczne minerały i mikroelementy,pochodzące z samego wnętrza oceanów: Spokojnego i Indyjskiego.

Czy publikowany tekst jest według Ciebie ciekawy? Jeżeli tak, to kliknij również na pomocne materiały (http://www.natinati.pl/pl/zdrowa-zywnosc), które okażą się nieprawdopodobnie pomocne.

Są one prawdziwym źródłem składników aktywnych, mających zbawienny wpływ na spragnione regeneracji usta. Zawartość masła Shea oraz oleju sojowego sprawia, że pomadka (http://www.lokikoki.pl/-kliknij na tę zakładkę) daje natychmiastowe uczucie miękkości skóry, nadaje połysk oraz jedwabistą gładkość. Dodatkowo, nawet przez kilka godzin po użyciu aktywnie chroni usta przed utratą wilgoci.

szminka
Emalia szybkoschnąca z multifunkcyjnym składnikiem aktywnym
Emalia Delia Fashion Active Calcium zawiera w składzie wyciąg z naturalnych pereł, będący substancją aktywną o multifunkcyjnym działaniu. Dostarcza on paznokciom wapń oraz mikroelementy - składniki, które wspomagają i regulują wzrost płytki, poprawiają odporność i twardość paznokci powodując, że stają się one mocne i wygładzone. Dzięki szybkoschnącej i wysoko połyskowej bazie utwardzającej lakier utrzymuje się na paznokciach nawet do 5 dni. Specjalnie wyprofilowany pędzelek ułatwia precyzyjne nakładanie lakieru.
Na podstawie danych z: Cruso Public Relations
2019/09/16, 07:05